Wiadomości z Gliwic

Kolejny dzień poszukiwań 39-latka

  • Dodano: 2020-07-03 12:00

Kilkudziesięciu policjantów, policyjne drony, przewodnicy z psami tropiącymi, strażacy, żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, strażacy ochotnicy oraz cywile biorą udział w poszukiwaniach zaginionego 39-letniego mieszkańca Knurowa.

Sławomir Kosek był ostatnio widziany przy ulicy Robotniczej w Rybniku. Wszystkie osoby, które wiedzą coś w sprawie zaginionego, proszone są o kontakt z Policją. Dzisiaj, od godzin porannych prowadzone są intensywne poszukiwania za 39-latkiem, który zaginął wieczorem 22 czerwca.

Sławomir Kosek był ostatnio widziany przy ulicy Robotniczej, w rybnickiej dzielnicy Kamień

Do działań włączyło się kilkudziesięciu policjantów z rybnickiego i gliwickiego garnizonu, Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Stróżów prawa wspierają strażacy zawodowi i ochotniczy z różnych jednostek województwa śląskiego, w tym Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Łącznie teren przeczesuje blisko dwustu mundurowych.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc mundurowym, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnymi jednostek Policji: Rybnik – 47 8557 255, Knurów - 47 85 90 500.

ZOBACZ NAGRANIE

Kolejny dzień poszukiwań 39-latka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również