Wiadomości z Gliwic

Mój Zawód Przyszłości #Praca2030

  • Dodano: 2019-12-20 13:15, aktualizacja: 2020-01-13 08:40

Wystartował konkurs dla uczniów szkół średnich Mój Zawód Przyszłości. Uczestnicy, którzy przygotują najciekawszy opis swojej pracy marzeń w roku 2030, mają szansę wygrać semestralny kurs programowania i nagrody rzeczowe.

Jaki będzie świat za 10 lat? Co zmieni się na rynku pracy, które zawody znikną i jakie nowe profesje pojawią się wraz z dalszym rozwojem technologicznym? Do myślenia o karierze w świecie przyszłości zachęca portal Aplikuj.pl.
Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej z województwa śląskiego lub dolnośląskiego, nie czekaj - wypełnij formularz konkursu i walcz o atrakcyjne nagrody. Wystarczy podać niezbędne dane oraz przesłać pracę konkursową - opis wymarzonego zawodu przyszłości mieszczący się w 3000 znaków ze spacjami.

Na zgłoszenie jest czas do 29 lutego 2020 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 marca. 

Do zdobycia cenne nagrody:

  • Semestralny kurs programowania ufundowany przez szkołę Giganci Programowania;
  • gadżety elektroniczne i gamingowe.

* Giganci Programowania to największa w Polsce innowacyjna szkoła programowania, w której kształceni są młodzi ludzie zainteresowani nowymi technologiami i programowaniem komputerów. Kursy prowadzone w szkole rozwijają umiejętności cyfrowe, dają lepszy start w przyszłość, a przede wszystkim stymulują rozwój logicznego myślenia.

Regulamin konkursu i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie: https://www.aplikuj.pl/praca2030Patronem medialnym wydarzenia jest portal mojeGliwice.pl.
Patronat portalu mojeGliwice.pl


Źródło: Materiały organizatora

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również