Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Na celowniku Piasta Gliwice

  • Dodano: 2018-01-11 11:00

Nowym piłkarzem Niebiesko-Czerwonych został František Plach. 25-latek trafił do Gliwic ze słowackiego FK Senica i podpisał kontrakt, który zwiąże go z Piastem do 31 grudnia 2020 roku.

Jestem zadowolony, że udało mi się podpisać umowę z takim klubem, jakim jest Piast Gliwice - powiedział Plach. Nowy bramkarz Niebiesko-Czerwonych odniósł się również do tematu rywalizacji o miejsce między słupkami. -  Wiem, że konkurencja o miejsce w składzie jest duża, ale najważniejsze, żebyśmy byli dobrymi kolegami i wspólnie pracowali na dobro drużyny. Wierzę, że wspólnie osiągniemy dobre rezultaty - powiedział František Plach po złożeniu podpisu.

Transfer skomentował również dyrektor sportowy Piasta. - W grudniu František był u nas na testach, więc razem z trenerem bramkarzy mieliśmy szansę mu się przyjrzeć. Wypadł pomyślnie, więc zdecydowaliśmy się podpisać z nim kontrakt - przyznał Jacek Bednarz.

Blisko Niebiesko-Czerwonych jest również 26-letni Jakub Czerwiński. Piast oraz Legia Warszawa doszły do porozumienia w sprawie jego półrocznego wypożyczenia do gliwickiego klubu sportowego. Po pomyślnym przejściu testów medycznych środkowy obrońca Legii zostanie zawodnikiem Niebiesko-Czerwonych i do zakończenia bieżących rozgrywek będzie bronił barw Piasta.

Biuro Prasowe GKS Piast SA

Najnowsze informacje z Gliwic w Twojej skrzynce e-mail

Dodanie e-maila do bazy prenumeratorów oznacza akceptację regulaminu »

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.