Wiadomości z Gliwic

Nagrody i wyróżnienia za sportowe osiągnięcia w 2022 roku. Można składać wnioski!

  • Dodano: 2023-01-05 07:15, aktualizacja: 2023-01-04 21:27

Ruszył coroczny nabór wniosków o przyznanie nagród i wyróżnień Prezydenta Miasta Gliwice dla zawodników, trenerów i innych osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej.

Złóż wniosek i zdobądź nagrodę!

Nagrodę lub wyróżnienie w dziedzinie sportu może otrzymać zawodnik, który w 2022 roku osiągnął wysokie wyniki w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym, trener lub inna osoba wyróżniająca się w ubiegłym roku osiągnięciami w działalności sportowej. Gratyfikacje mogą otrzymać wyłącznie mieszkańcy Gliwic.

Wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień powinny składać  kluby sportowe oraz sami zainteresowani. Dokumenty będą przyjmowane do 31 stycznia w Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Gliwicach (ul. Zwycięstwa 21, parter, wejście od strony ul. Wyszyńskiego) lub w sekretariacie Wydziału Kultury i Sportu UM (ul. Zwycięstwa 21, II piętro, pok. 245).

Szczegółowy regulamin przyznawania nagród i wyróżnień oraz wzory wniosków są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce nagrody i wyróżnienia sportowe.

Uwaga! Należy pamiętać, aby do wniosku dołączyć dokument (oryginał) potwierdzający osiągnięty wynik sportowy, wydany przez właściwy polski związek sportowy.

Dodatkowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Kultury i Sportu UM w Gliwicach – tel. 32/238-54-44, e-mail: ksp@um.gliwice.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również