Wiadomości z Gliwic

Najlepszy Sylwester w mieście!

  • Dodano: 2018-12-19 09:45

W tym roku najgorętszy sylwestrowy adres w Gliwicach to Akademicka 50.  Wielka, taneczna impreza, odbędzie się w hali Arena Gliwice. Gościem specjalnym wieczoru będzie piosenkarka Reni Jusis. Miasto Gliwice zaprasza!

Powitanie nowego, 2019 roku będzie dla gliwiczan wyjątkowe. Po raz pierwszy miejska impreza sylwestrowa odbędzie się pod dachem Areny Gliwice.

W Małej Arenie będzie można bawić się niezależnie od warunków atmosferycznych. Zapowiada się 6-godzinny maraton taneczny z najlepszą muzyką i wiele atrakcji. Zagrają renomowani DJ-e: Rafael Lambert i Tony Handle oraz The Saint. A do tańca porwie wszystkich East Side Crew, 20-osobowa ekipa tancerzy.

Podczas szalonej zabawy zaplanowano także występ Reni Jusis, awangardowej piosenkarki i producentki, która specjalizuje się w muzyce elektronicznej. Dodatkową atrakcją sylwestrowej nocy w Arenie Gliwice będzie też niesamowite laserowe widowisko.

W czasie imprezy będzie działała strefa gastronomiczna, w której będzie można kupić przekąski i napoje, w tym – zgodnie z zapisami ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych – niskoprocentowy alkohol (do 3,5%).

Wejściówki na powitanie nowego roku w Arenie Gliwice będzie można nabyć w kasach Teatru Miejskiego w Gliwicach, na stronie teatr.gliwice.pl oraz na portalu Ticketmaster. Od 15 grudnia bilety można nabyć w cenie 10 zł.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.