Wiadomości z Gliwic

Największa impreza motoryzacyjna po raz kolejny w Parku Handlowym Arena

  • Dodano: 2019-08-26 07:45, aktualizacja: 2019-08-26 08:09

Koniec wakacji nie oznacza końca atrakcji!

Już w sobotę, 31 sierpnia, Gliwice zamienią się w prawdziwą motoryzacyjną stolicę Śląska i epicentrum wspaniałej zabawy. Fanów wszelkiej maści pojazdów nie może zabraknąć na parkingu Parku Handlowego Arena. To tu, po raz kolejny, odbędzie się wyjątkowe Arena Moto Show z udziałem gościa specjalnego z ORLEN Team – Kacpra Wróblewskiego. Cudowny czas, ciekawe konkursy i emocje sięgające zenitu gwarantowane dla całej rodziny! Start już w samo południe.

W ramach największego w regionie widowiska motoryzacyjnego, przygotowano m.in. pokazy Monster Trucka i akrobacji na quadzie Leo Stunt. Nie zabraknie także opcji na aktywnych i żądnych wrażeń – swoje umiejętności będzie można sprawdzić na torze wyścigowym WRC. W strefie wystawców miłośnicy motoryzacji będą mogli skorzystać z usług ATB24 MotoSports – wypożyczalni sprzętu, m.in. Maverick. Podczas Arena Moto Show odbędzie się również słynna Wojna Północ-Południe, czyli Ogólnopolskie Mistrzostwa Stylizacji Pojazdów. 

W tym roku imprezę swoją obecnością uświetni Kacper Wróblewski, zawodnik ORLEN Team i ubiegłoroczny rajdowy mistrz Polski w klasyfikacji 2WD. Oprócz autografów i wspólnych zdjęć z gościem specjalnym Arena Moto Show, będzie można podziwiać samochód kierowcy rajdowego – Hyunday i20 R5, który jest zaliczany do najnowocześniejszej i najbardziej zaawansowanej klasy samochodów dopuszczonych do startów w krajowym czempionacie. To w nim Kacper Wróblewski wykona niesamowite pokazy driftów – trzeba zobaczyć go w akcji na własne oczy!

Zaplanowano także szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania m.in. samochody na weekend, do wypożyczenia z salonów KELLER Gliwice oraz TOYOTA JA-NOW-AN Zabrze.

Z myślą o najmłodszych powstanie ogromne, dmuchane miasteczko, a na wszystkich głodnych – nie tylko sportowych wrażeń – czekać będzie pyszna strefa gastronomiczna

Klienci, którzy w tym dniu zrobią zakupy w sklepach Parku Handlowego Arena na kwotę min. 100 złotych, otrzymają modną, kolorową nerkę. 

Arena Moto Show odbędzie się w sobotę, 31 sierpnia w godz. 12:00 – 18:00 na parkingu Parku Handlowego Arena w Gliwicach. 

Szczegółowe informacje dot. wydarzenia oraz regulamin imprezy znajdują się na stronie www.arena-gliwice.pl.  

Największa impreza motoryzacyjna po raz kolejny w Parku Handlowym Arena

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.