Wiadomości z Gliwic

Nowy ALDI w Gliwicach!

  • Dodano: 2018-02-06 11:00

W środę, 10 stycznia sklep ALDI przy ulicy Ks. Marcina Strzody 1 został ponownie otwarty po przebudowie i modernizacji. Z tej okazji Klienci skorzystali z promocji specjalnych i degustacji bestsellerów ALDI. Przebudowa drugiego sklepu ALDI w Gliwicach, przy ulicy Toszeckiej, planowana jest na początek lutego.

Celem przeprowadzonych zmian było odświeżenie wnętrz sklepu i przejrzyste zaprezentowanie asortymentu. Przestrzeń została wzbogacona o oznaczenia, ułatwiające nawigację po sklepie i umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów.

To już niemal 50. sklep ALDI w Polsce przebudowany na rzecz bardziej intuicyjnych zakupów. Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Dzięki temu klient z Gliwic, tak samo odnajdzie się w sklepie ALDI w Niemczech czy Francji. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale.

Dzięki lokalizacji w centrum miasta i bliskości uczelni, nasz sklep od początku cieszył się dużym zainteresowaniem. Z naszej oferty korzystają klienci wstępujący na zakupy przy okazji załatwień w mieście, jak też studenci.  Posiadamy też grono klientów, którzy upodobali sobie nasz sklep na miejsce kompleksowych, codziennych zakupów. Dzięki zmianom, które zaszły w sklepie, przede wszystkim wskazywanej przez klientów większej przytulności, wierzę, że komfort zakupów znacznie wzrośnie - komentuje Kamil Kurzyński, Kierownik Sklepu.

W trakcie wydarzenia, klienci skorzystali z promocji sięgających do 50%, wzięli udział w degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymali upominki firmowe z okazji otwarcia. 

Jestem w szoku jak sklep się zmienił, jest nie do poznania - komentuje Pani Karolina, obecna na otwarciu.

Pomimo dynamicznych zmian, które dotyczą sieci dyskontów ALDI, wartości którymi kieruje się spółka, pozostają niezmienne od lat. Na pierwszym miejscu stawiane są jakość, produkt i cena.


Źródło: Mat. zewnętrzne

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.