Wiadomości z Gliwic

Ostatnia szansa na wybór organizacji w akcji "Pomagamy jak umiemy"

  • Dodano: 2020-04-30 08:15, aktualizacja: 2020-04-30 06:35

To ostatni moment, aby wybrać swoją ulubioną organizację w akcji „Pomagamy jak umiemy”.

Do niedzieli, 3 maja, klienci Rossmanna mogą wskazać w aplikacji Rossmann PL instytucję, której przekażą swoje punkty zebrane podczas zakupów. Domy dziecka, domy pomocy społecznej, hospicja czy schroniska, zamienią te punkty na niezbędne dla siebie produkty. 

Trwa czwarta edycja programu "Pomagamy jak umiemy". Od początku roku klienci, pokazując podczas zakupów aplikację Rossmann PL zbierają na swoich kontach punkty. Od połowy marca mogą wybrać jedną z instytucji np. ze swojego regionu, albo z innej części Polski, której przekażą zgromadzane punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni je na produkty warte 3,5 mln zł. Pieluchy, środki czystości, czy karma, trafią do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Jeśli klubowicz nie zdecyduje się na żadną konkretną instytucję, jego punkty przekażemy jednej z organizacji z regionu, w którym najczęściej robi on zakupy.

Im więcej osób wybierze daną instytucję, tym większą darowiznę ona otrzyma. 31 października zakończymy zbieranie punktów. Wtedy będziemy mogli podać jakie kwoty przypadły na poszczególne instytucje. Planujemy, że do końca roku wszystkie organizacje dostaną wybrane wcześniej przez siebie produkty.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Greta

    Dziwne, jakby tak policja albo komornik miał do człowieka samotnego dotrzeć to adres by z pewnością znaleźli a złodziej tym bardziej. Tymczasem osoby samotne w starszym wieku muszą chodzić po zakupy same a nawet znam takie, które autobusem turlają się do centrum bo w dzielnicy nie wszystko dostaną bo gdyż mają specjalną dietę albo jest im taniej. Ani jeden sąsiad nie zapytał czy czegoś nie kupić, chociażby takie proste produkty sanitarne, kompletnie nic. Taka katolicka dzielnica a dzielnicowy Caritas ani ksiądz też nic nie zorganizowali. Za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze ludzie podli. Człowiek od człowieka ucieka a młodzi spuszczają albo odwracają głowę albo przechodzą na drugą stronę jezdni żeby dzień dobry nie musieć powiedzieć, taka parszywa dzielnica.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.