Wiadomości z Gliwic

Piast Gliwice organizuje zbiórkę dla medyków

  • Dodano: 2020-04-16 09:15

Gliwicki Klub Sportowy PIAST SA włączył się do akcji pomocowej gliwickim placówkom medycznym, które z powodu pandemii koronawirusa znajdują się w trudnej sytuacji organizacyjnej.

Pomóżmy tym, którzy nie szczędzą wysiłku dla ochrony naszego zdrowia – zachęca Klub.

Pomóc może każdy

 Potrzebne są środki ochronne i artykuły spożywcze: płyny i żele do dezynfekcji rąk, rękawiczki, maseczki, wkłady do maseczek, przyłbice, ręczniki papierowe, a także napoje np. soczki w kartonikach czy herbata.

Dary przyjmowane są codziennie w godz. od 8.00 do 18.00 przy Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice (przy Stadionie Miejskim). Wejście od ul. Leśnej. Zebrane produkty  pracownicy Klubu dostarczą pracownikom szpitali i pogotowia.

Zapraszamy do jak największej aktywności i pomocy. Przekazanie produktów jest wsparciem nie tylko materialnym, ale także wyraża wdzięczność dla poświęcenia pracowników służby zdrowia –zachęcają organizatorzy akcji.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Ala

    Dlaczego instytut onkologii stoi poza prawem? Mają w ..pie pracowników. Zwalniajmy sie z miejsca gdzie liczy sie tylko kasa.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.