Wiadomości z Gliwic

Policja opublikowała wizerunek osób podejrzanych o kradzież perfum. Rozpoznajesz kogoś?

  • Dodano: 2024-03-21 08:30, aktualizacja: 2024-03-21 08:56

Komisariat Policji I w Gliwicach prowadzi postępowania przygotowawcze w sprawach kradzieży, do których dochodziło w sklepie drogeryjnym w centrum handlowym przy Alei Jana Nowaka Jeziorańskiego w Gliwicach. Do komisariatu przesłano zawiadomienia. W dwóch przypadkach osób podejrzanych nie udało się zidentyfikować, dlatego też podjęto decyzję o publikacji wizerunków z prośbą do internautów o informacje na temat ich tożsamości.

Styczniowe przestępstwa

  • 2 stycznia 2024 roku kradzieży perfum o wartości około 4300 złotych  dokonała zarejestrowana przez kamery para - kobieta krępej budowy ciała, blondynka w okularach i czarnej kurtce oraz mężczyzna ubrany w czerwoną kurtkę.      
  • 18 stycznia 2024 roku kradzieży perfum o wartości prawie 4000 złotych dokonali mężczyźni – jeden ubrany w czarną kurtkę  z jasnym logo na piersi i jasnych spodniach dresowych i drugi  ubrany w jasną kurtkę, jasne spodnie, , na głowie jasny kaszkiet z torbą przewieszoną niebieską torbą.

      
Osoby rozpoznające którąkolwiek z osób z fotografii lub tylko podejrzewające, kogo zdjęcia przedstawiają, proszone są o kontakt z referentem sprawy, sierżantem Damianem Olesiem, pod numerem telefonu tel 47 859 0140 , e-mail: damian.oles@gliwice.ka.policja.gov.pl

Numer całodobowy dyżurnego - 478590100

Informacje można też przekazywać anonimowo, za pośrednictwem skrzynki – „Powiadom nas” na stronie KMP w Gliwicach. 


Źródło: KMP w Gliwicach / fot. KMP Gliwice

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również