Wiadomości z Gliwic

Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku

  • Dodano: 2024-01-12 11:45, aktualizacja: 2024-01-12 14:00

Prowadzący sprawę tragicznego wypadku drogowego na granicy Gliwic i Żernicy z dnia 31 grudnia 2023 roku zwraca się z apelem do potencjalnych świadków, których do tej pory nie udało się ustalić, a którzy przejeżdżali tamtędy w krytycznym momencie.

Tragedia dotknęła trzy osoby

W wyniku tego tragicznego wypadku na miejscu zginęło trzech mężczyzn. Dotychczas przeprowadzone przesłuchania świadków wykazały, że w czasie zdarzenia drogą tą przejeżdżało dwóch rowerzystów. Jeden z nich został już zidentyfikowany i przesłuchany. Niestety, drugiego rowerzysty nie udało się jeszcze ustalić. Ponadto za rowerzystą podążał nieznany dotąd samochód osobowy, który na chwilę zatrzymał się po wypadku. Kierująca rozmawiała wówczas z drugim rowerzystą. W związku z wagą śledztwa, konieczne jest przesłuchanie wszystkich świadków tego poważnego zdarzenia.

Mundurowi proszą o kontakt

Policja apeluje do wymienionych osób, a także do każdego innego świadka zdarzenia, aby skontaktowali się telefonicznie z prowadzącym sprawę aspirantem sztabowym Grzegorzem Prokopem pod numerem telefonu:
47 8592164. Dzwonić można w poniedziałki i środy w godzinach 13.00 – 20.00, natomiast w pozostałe dni w godzinach 7.30 – 15.30. Kontakt e-mail: grzegorz.prokop@gliwice.ka.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również