Wiadomości z Gliwic

Policja publikuje wizerunek - kto rozpoznaje?

  • Dodano: 2021-12-10 07:00, aktualizacja: 2021-12-09 22:14

Wydział kryminalny II komisariatu prowadzi śledztwo w sprawie przestępstwa rozbójniczego. Poszkodowany w nim został nastoletni mieszkaniec Gliwic.

13 listopada br. wieczorem do idącego chodnikiem chłopca podbiegła kobieta. Była niezwykle agresywna. Po chwili dołączył towarzyszący jej wcześniej mężczyzna. Para zabrała pokrzywdzonemu telefon marki Xiaomi Redmi oraz kartę płatniczą. Kobieta wykazywała większą agresję niż jej wspólnik.

Policjanci z II komisariatu ustalili już dane mężczyzny, lecz sprawca zaczął się ukrywać. Trwają jego poszukiwania. Tożsamość kobiety pozostaje na razie nieznana. Zaistniała zatem konieczność, by zwrócić się z prośbą do internautów, którzy być może, na podstawie słabych jakościowo zdjęć (wykonanych z oddali), domyślą się, kogo zarejestrowała kamera monitoringu.

Swoje przypuszczenia co do tożsamości kobiety prosimy przekazywać prowadzącemu postępowanie aspirantowi Marcinowi Karczmarczykowi, e -mail: marcin.karczmarczyk@gliwice.ka.policja.gov.pl, powołując się na sprawę RSD 1007/21.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki "Powiadom nas". Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również