Wiadomości z Gliwic

Policja publikuje wizerunek - kto rozpoznaje?

  • Dodano: 2021-12-10 07:00, aktualizacja: 2021-12-09 22:14

Wydział kryminalny II komisariatu prowadzi śledztwo w sprawie przestępstwa rozbójniczego. Poszkodowany w nim został nastoletni mieszkaniec Gliwic.

13 listopada br. wieczorem do idącego chodnikiem chłopca podbiegła kobieta. Była niezwykle agresywna. Po chwili dołączył towarzyszący jej wcześniej mężczyzna. Para zabrała pokrzywdzonemu telefon marki Xiaomi Redmi oraz kartę płatniczą. Kobieta wykazywała większą agresję niż jej wspólnik.

Policjanci z II komisariatu ustalili już dane mężczyzny, lecz sprawca zaczął się ukrywać. Trwają jego poszukiwania. Tożsamość kobiety pozostaje na razie nieznana. Zaistniała zatem konieczność, by zwrócić się z prośbą do internautów, którzy być może, na podstawie słabych jakościowo zdjęć (wykonanych z oddali), domyślą się, kogo zarejestrowała kamera monitoringu.

Swoje przypuszczenia co do tożsamości kobiety prosimy przekazywać prowadzącemu postępowanie aspirantowi Marcinowi Karczmarczykowi, e -mail: marcin.karczmarczyk@gliwice.ka.policja.gov.pl, powołując się na sprawę RSD 1007/21.

Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki "Powiadom nas". Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.