Wiadomości z Gliwic

Policja publikuje wizerunki - rozpoznajesz tych mężczyzn?

  • Dodano: 2018-08-24 12:00

Śledczy z Komisariatu Policji III w Gliwicach, proszą o pomoc w ustaleniu danych personalnych sprawców przestępstwa. 1 sierpnia br. jeden z dwóch mężczyzn których wizerunki publikujemy dokonał kradzieży telefonu komórkowego o wartości 1100 złotych. Śledczy dążą do ustalenia danych personalnych mężczyzn.

Do kradzieży doszło 1 sierpnia 2018 roku około godziny 10:41 w sklepie z telefonami komórkowymi na terenie Gliwickiego Centrum Handlowego. Po wejściu do sklepu i wykorzystaniu nieuwagi ekspedientów jeden z mężczyzn dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki Sony Xperia oo wartości 1100 złotych. Z relacji pracowników sklepu wynika, że mężczyzna który dokonał kradzieży- ubrany w czapkę z daszkiem- miał posługiwać się językiem polskim z akcentem wskazującym na narodowość rosyjską lub ukraińską.

Osoby posiadające informacje odnośnie zdarzenia lub rozpoznające mężczyzn widocznych na nagraniu oraz zdjęciach proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III przy ul. Pszczyńskiej 20, tel: 32 239 03 00. Prowadzący sprawę, tel: 32 239 03 19. Informację można przekazać również za pomocą anonimowej skrzynki mailowej - Kliknij TU.

Policja gwarantuje anonimowość.


Źródło: KMP Gliwice

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.