Wiadomości z Gliwic

Postaw na samoobronę

  • Dodano: 2018-09-13 11:30

Podstawowe zasady obrony mogą przydać się każdej gliwiczance. Będzie można je poznać w czasie bezpłatnego kursu dla kobiet, organizowanego przez Centrum Ratownictwa Gliwice wspólnie ze Strażą Miejską. Na zainteresowane panie czeka 100 miejsc.

29. bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet prowadzony będzie od 26 września do 16 listopada w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach przy ul. Przedwiośnie 2. Zajęcia będą się odbywać w środy i piątki od godz. 18.00 do 20.00 (z wyjątkiem 2 listopada).

W kursie mogą uczestniczyć gliwiczanki, które ukończyły 15. rok życia. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Zapisy rozpoczną się 18 września. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się osobiście w siedzibie Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie www.crg.gliwice.pl lub dzwoniąc pod nr tel. 32/301-97-23.

Przedsięwzięcie prowadzone jest w ramach programu „Bezpieczne Gliwice”. Jego celem jest wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa wśród kobiet poprzez poznanie technik samoobrony, rozwijanie sprawności fizycznej i naukę właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia. (kr)

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.