Gliwice - portal miejski mojeGliwice.pl

Wiadomości z Gliwic

Poszukiwany mężczyzna

  • Dodano: 2017-12-21 11:30

Wydział kryminalny II komisariatu policji prowadzi dochodzenie w sprawie naruszenia czynności narządów ciała młodego gliwiczanina. Do zdarzenia doszło w październiku br. w Gliwicach. W trakcie czynności procesowych śledczy zebrali szereg informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Zdecydowano też o publikacji wizerunku młodego człowieka, którego tożsamość nie jest znana, a według ustaleń śledczych, ma bezpośredni związek ze sprawą – stąd apel do tego mężczyzny o kontakt z II komisariatem.

Do uszkodzenia ciała pokrzywdzonego doszło 15 października około godziny 1.10 w nocy, na chodniku przy ul. Toszeckiej, w pobliżu sklepu nocnego. Sprawcą miał być mężczyzna ubrany w jasne spodnie, idący w towarzystwie dwóch innych osób.
Wszyscy mający wiedzę lub podejrzenia co do tożsamości człowieka z publikowanego filmu proszeni są o kontakt z detektywami z II komisariatu. Policjanci gwarantują anonimowość, nikt nie będzie wzywany czy dopytywany o szczegóły.

Informacje można przekazywać mailowo: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl, telefonicznie (całodobowo) pod nr 32 239 02 00 lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki Powiadom nas – kliknij TU.
Prosimy powoływać się na numer sprawy RSD 918/17.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.