Wiadomości z Gliwic

Przedsiębiorco, przyłącz się do programu Rodzina 3+

  • Dodano: 2018-07-16 09:00

Nie ma znaczenia, jak duża jest Twoja firma. Jeśli bliskie są Ci działania prorodzinne i idee CSR-u lub - po prostu - chciałbyś dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona odbiorców, przyłącz się do miejskiego programu Rodzina 3+! Nowych partnerów tego projektu poszukuje obecnie Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

Program Rodzina 3+ działa w Gliwicach od początku 2013 roku. Jest przeznaczony dla członków rodzin wielodzietnych, mieszkających na terenie miasta. Uczestnikiem programu mogą być rodzice (lub rodzic) i inni opiekunowie (lub opiekun), którzy mają na utrzymaniu troje lub więcej dzieci w wieku do 18. roku życia lub do 24. roku życia – jeżeli dziecko uczy się lub studiuje.

Podstawowym założeniem programu jest wsparcie rodzin wielodzietnych poprzez udzielanie ulg, zniżek czy rabatów na zakup różnego rodzaju towarów i usług. W programie uczestniczą jednostki organizacyjne Miasta Gliwice oraz prywatni przedsiębiorcy. I to właśnie ich udział jest najistotniejszy, gdyż pozwala na stworzenie szerokiej i zróżnicowanej oferty, która jest atrakcyjna dla beneficjentów programu  – podkreśla Klaudia Bera, zastępca naczelnika Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Gliwicach.

Przypomina, że do korzystania z ulg, zniżek i rabatów w ramach gliwickiego programu uprawniają karty Rodzina 3+.  Do tej pory Urząd Miejski wydał ich ponad 8250.

Jak stać się partnerem Programu Rodzina 3+?

Należy wypełnić wniosek (do pobrania ze strony https://bip.gliwice.eu, zakładka Rodzina 3+) i przesłać go pocztą do Urzędu Miejskiego w Gliwicach lub w formie elektronicznej na adres: zd@um.gliwice.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 32/239-12-59.

Obecnie w programie bierze udział 75 partnerów, w tym 14 jednostek organizacyjnych miasta oraz 61 firm prywatnych. Szczegółowy, na bieżąco aktualizowany wykaz znajduje się TUTAJ.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.