Wiadomości z Gliwic

Publikacja wizerunków podejrzanych

  • Dodano: 2017-12-29 10:00

Zamieszczamy film ze sklepowego monitoringu z apelem do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn podejrzanych o posłużenie się skradzioną kartą płatniczą. Sprawę prowadzi Wydział Kryminalny II Komisariatu Policji w Gliwicach. Jeśli ktoś podejrzewa, kogo zarejestrowały kamery, nie powinien się wahać, lecz anonimowo powiadomić śledczego.

Kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży na os. Millenium w Gliwicach. Z jednego z mieszkań ukradziono portfel. Do zdarzenia doszło 25 listopada br. W toku wykonywanych czynności ustalono wizerunek osób, które podejrzane są o posługiwanie się podczas zakupów przywłaszczoną kartą.

Kontakt z prowadzącym postępowanie st. sierż. Marcinem Klimasem – tel. 32 239 02 00 e-mail: marcin.klimas@gliwice.ka.policja.gov.pl

Pamiętajmy, że sprawcy, którzy nie stają przed wymiarem sprawiedliwości, dokonują coraz więcej (i coraz poważniejszych) przestępstw. Być może są osoby mające podejrzenia, kogo zarejestrowały kamery. Gwarantujemy im anonimowość oraz to, że nie będą wzywane czy dopytywane. Informacje można słać także za pośrednictwem skrzynki „Powiadom nas” .

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.