Wiadomości z Gliwic

Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2018-12-06 09:30

Policjanci z II komisariatu nadal prowadzą sprawę pobicia młodego mężczyzny w lipcu br. przy ul. Okrzei w Gliwicach. Sześciu zamaskowanych kominiarkami mężczyzn, ubranych na sportowo, zaczepiło wtedy i pobiło pokrzywdzonego. Do chwili obecnej nie udało się wykryć napastników. W aktach znajduje się zapis monitoringu, na którym, z pewnej odległości, widać podejrzanych idących chodnikiem. Być może ktoś z Państwa rozpoznaje członków grupy?

Rzecz działa się 10 lipca około godziny 14.00. Podejrzani, zamaskowani kominiarkami, szli chodnikiem wzdłuż ul. Okrzei, kiedy zaczepili i dotkliwie pobili młodego gliwiczanina. Po wszystkim oddalili się w kierunku Lipowej. W sprawie wykonano wiele czynności procesowych i pozaprocesowych, jednakże nie doprowadziły one do wykrycia sprawców – stąd decyzja prowadzącego o zwróceniu się do internautów.

Osoby, które rozpoznają lub podejrzewają, kto jest widoczny na filmie( 5 z 6 podejrzanych mężczyzn), proszone są o przekazanie informacji policjantom z III komisariatu, tel. całodobowy: 32 239 02 00, e-mail: kp2@gliwice.ka.policja.gov.pl
Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową Powiadom nas – kliknij TU
Osoby informujące nie będą wzywane czy dopytywane. Wszystkim gwarantujemy anonimowość.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.