Wiadomości z Gliwic

Ruszyli! Jadą do Białegostoku, by pomóc Hospicjum

  • Dodano: 2024-05-28 14:30

Grupa 9 młodych rowerzystów ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 im. H. Sienkiewicza: Maja, Karolina, dwóch Bartków, Filip, Marcin, Dawid, Ala i Marysia wyruszyli wraz z opiekunami w podróż do Białegostoku. Przed nimi 700 km i ważny cel! Kręcą kilometry, by wesprzeć gliwickie Hospicjum Miłosierdzia Bożego. Na starcie wiatru w plecy rowerzystom życzył Łukasz Gorczyński, zastępca prezydent Gliwic. 

6 dni wyprawy 

Przed rowerzystami ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 im. H. Sienkiewicza 6 dni pełnych trudu i wyzwań pod czujnym okiem pedagog Anny Guzek. Pojadą przez Częstochowę, Kielce, Radom, Warszawę i Ostrów Mazowiecką. Będą pedałować bez względu na upał, deszcz czy wiatr. Na szczęście mają szczytny cel i niespożytą energię. Wykręcone środki zostaną przeznaczone na rozbudowę Hospicjum im. Miłosierdzia Bożego w Gliwicach wspierające nieuleczalnie chorych u kresu drogi życiowej. Zbiórka organizowana jest również na portalu zrzutka.pl.

Zmagania i postępy wyprawy można śledzić na facebooku „Ponad podziałami. Kręcimy kilometry dla gliwickiego hospicjum”. Jest moc, jest cel! Trzymamy kciuki! 

Ruszyli! Jadą do Białegostoku, by pomóc Hospicjum

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również