Wiadomości z Gliwic

Ruszyły zapisy na Bajkową Grę Miejską

  • Dodano: 2022-12-07 06:00, aktualizacja: 2022-12-06 18:47

Święta za pasem, a po Mikołaju ani śladu. Czas więc rozpocząć akcję poszukiwawczą pod hasłem "Świąteczne Opowieści – Bajkowa Gra Miejska”, która wystartuje z Rynku podczas drugiego weekendu Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Zapisz się na grę miejską

W rozwiązywaniu zagadek i wypełnianiu zadań uczestnikom pomogą bohaterowie książek, spektakli teatralnych i świątecznych legend. Będzie zaskakująco, aktywnie i kreatywnie. Przyda się zatem każda głowa pełna pomysłów. Trwają zapisy!

Bajkowa Gra Miejska wystartuje z gliwickiego Rynku w niedzielę, 11 grudnia, o godz. 12.00. Jej uczestnicy, wspólnie z postaciami z książek, świątecznych legend oraz spektakli Teatru Lufcik na Korbkę, wezmą udział w poszukiwaniach świętego Mikołaja. 

Wydarzenie będzie łączyło elementy gry miejskiej, happeningu, zabaw sprawnościowych oraz działań warsztatowych. Na koniec uczestnicy zabawy stworzą własną Drużynę Elfów i spróbują przywołać świętego Mikołaja. Jak zapowiadają organizatorzy – zadania gry zaskoczą i rozśmieszą, a barwni bohaterowie zostaną w pamięci na długo.

Zapisy prowadzone będą do piątku, 9 grudnia, do godziny 15.00: 

  • telefonicznie – pod numerem 32/444-28-12 wew. 15 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00),
  • mailowo – na adres edukacja@ckvictoria.pl.

Chęć udziału w grze będzie można zgłosić również bezpośrednio przed jej rozpoczęciem (w niedzielę, 11 grudnia, między godz. 11.40 a 12.15) w punkcie rejestracyjnym zlokalizowanym na gliwickim Rynku (w podcieniach, przy Empiku).
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również