Wiadomości z Gliwic

Stwórz kolorowy stroik pachnący igliwiem! Auchan Gliwice zaprasza na świąteczne warsztaty

  • Dodano: 2022-12-06 06:30, aktualizacja: 2022-12-05 21:43

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od Bożego Narodzenia. Jak sprawić by świąteczny nastrój już zagościł w naszych domach? W sobotę 10 grudnia Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza na warsztaty kreatywne, podczas których powstaną kolorowe, pachnące igliwiem i korzennymi przyprawami świąteczne stroiki.

Coraz bliżej święta Bożego Narodzenia! Warto wcześniej przygotować dekoracje, które umilą oczekiwanie na ten wyjątkowy czas! W sobotę 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gliwice będzie można wziąć udział w świątecznych warsztatach kreatywnych. 

Co będzie potrzebne podczas warsztatów?

Do wykonania bożonarodzeniowych stroików uczestnikom posłużą naturalne elementy – gałązki drzew iglastych, szyszki, laski cynamonu oraz suszone plastry pomarańczy, które będzie można zamocować na słomianej podstawie w kształcie koła. Stroik będzie można udekorować barwnymi wstążkami, małymi bombkami, a także ozdobami imitującymi owoce głogu czy kwiaty. Stroik będzie można uzupełnić o specjalne, bezpieczne podstawki do świeczek. 
W przedświątecznych warsztatach kreatywnych może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Prowadzący podpowie, jak połączyć ze sobą materiały i jakich ozdób użyć, żeby wykonana ozdoba była trwała i cieszyła oczy aż do Świąt Bożego Narodzenia. 

Świąteczne warsztaty kreatywne odbędą się w sobotę 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. W zajęciach można brać udział od godziny 15.00 do godziny 18.00. Wstęp wolny.
 

Stwórz kolorowy stroik pachnący igliwiem! Auchan Gliwice zaprasza na świąteczne warsztaty / fot. org.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również