Wiadomości z Gliwic

"Szybcy i Wściekli" na żywo na płycie Areny Gliwice!

  • Dodano: 2018-07-26 09:45

To niesamowita okazja, by na żywo zobaczyć niepowtarzalne sceny akcji i samemu poczuć emocje związane z jedną z najbardziej popularnych na świecie i najdłuższych serii filmowych w zjawiskowym show na żywo!

Dwugodzinne show Fast&Furious Live to produkcja jakiej jeszcze nie było.  Precyzyjna, szybka jazda i nowe pokazy kaskaderskie zaprzeczające prawom fizyki, ukochane przez widzów samochody i miejsca akcji z całego świata, najsłynniejsze i kluczowe sceny z filmów odtworzone dzięki doskonałej technice projekcji 3D mapping – wszystko to sprawi, że fani przeniosą się w sam środek akcji filmów z serii "Szybcy i Wściekli".

Publiczność poczuje gorącą temperaturę bijącą z rur wydechowych i zobaczy na żywo niewiarygodne pokazy akrobatyczne kaskaderów i samochodów. Każda kolejna scena odkryje przed widzami nieograniczone i niewyobrażalne możliwości technologii cyfrowej. W rolach głównych wystąpią oryginalne samochody z filmu, a także dokładne repliki kochanych przez fanów serii bohaterów, takich jak legendarny Dodge Charger, czy słynny flip car z Szybkich i Wściekłych 6.

Szybcy i Wściekli Live to okazja by przeżyć te niezapomniane sceny raz jeszcze na żywo!

Tysiące światowej klasy kaskaderów i kierowców starało się wystąpić w tej produkcji. Po długich i żmudnych poszukiwaniach został wyselekcjonowany elitarny zespół, który poddany rygorystycznemu treningowi przez 4 miesiące przygotowywał się do światowej trasy. Dołączyli do nich najlepsi na świcie specjaliści od parcour, aby wspólnie stworzyć ekipę zdolną do wszystkiego – w tym do niewiarygodnych kaskaderskich pokazów jakich nikt nie widział na żywo.

Dzięki partnerstwu i wsparciu Miasta Gliwice, sprzedaż biletów na widowisko Fast&Furious Live w Arenie Gliwice ruszy 31 lipca 2018 o godz. 10:00, w serwisie eBilet.pl. Więcej informacji na stronie Arenagliwice.com.

"Szybcy i Wściekli" na żywo na płycie Areny Gliwice!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.