Wiadomości z Gliwic

Taneczne popołudnie w Summer Arenie

  • Dodano: 2020-08-04 11:00

Południowoamerykańskie rytmy, afrykańskie bębny i bałkańska energia – taką mieszankę wybuchową zaserwuje w Summer Arenie w Gliwicach duet A.HIM&Dudek już w najbliższą sobotę, 8 sierpnia, po 20.00.

Dudek, czyli tarnogórzanin Wojtek Dudek, to perkusjonalista, który łączy brzmienia z różnych zakątków świata – od Afryki po Jamajkę. Z kolei A.HIM (pod tym pseudonimem kryje się Artur Jachimiec) to człowiek-orkiestra: nie tylko DJ, ale również producent wydarzeń artystycznych, event manager katowickich klubów i współzałożyciel grupy Gryfne Synki. Panowie grają jako duet nie od dziś i niezmiennie wprawiają ludzi w taneczny nastrój – nie inaczej będzie tym razem.

Kto zatańczy?

O tańcu mowa nieprzypadkowo, ponieważ wieczorny koncert będzie zwieńczeniem tanecznego popołudnia, które organizujemy we współpracy ze szkołą tańca Check This Out. Instruktorzy CTO należą do krajowej czołówki, ale oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia wyróżnia ich przede wszystkim pasja, którą potrafią zarazić każdego, niezależnie od wieku, umiejętności i preferowanego stylu. Tancerze CTO, Gosia Janas i Radek Nosal, poprowadzą dwie godziny warsztatów – zajęcia taneczne dla dzieci i zumbę.

Całe wydarzenie będzie relacjonowane na żywo przez Radio Eska.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.