Wiadomości z Gliwic

Taneczne popołudnie w Summer Arenie

  • Dodano: 2020-08-04 11:00

Południowoamerykańskie rytmy, afrykańskie bębny i bałkańska energia – taką mieszankę wybuchową zaserwuje w Summer Arenie w Gliwicach duet A.HIM&Dudek już w najbliższą sobotę, 8 sierpnia, po 20.00.

Dudek, czyli tarnogórzanin Wojtek Dudek, to perkusjonalista, który łączy brzmienia z różnych zakątków świata – od Afryki po Jamajkę. Z kolei A.HIM (pod tym pseudonimem kryje się Artur Jachimiec) to człowiek-orkiestra: nie tylko DJ, ale również producent wydarzeń artystycznych, event manager katowickich klubów i współzałożyciel grupy Gryfne Synki. Panowie grają jako duet nie od dziś i niezmiennie wprawiają ludzi w taneczny nastrój – nie inaczej będzie tym razem.

Kto zatańczy?

O tańcu mowa nieprzypadkowo, ponieważ wieczorny koncert będzie zwieńczeniem tanecznego popołudnia, które organizujemy we współpracy ze szkołą tańca Check This Out. Instruktorzy CTO należą do krajowej czołówki, ale oprócz ogromnej wiedzy i doświadczenia wyróżnia ich przede wszystkim pasja, którą potrafią zarazić każdego, niezależnie od wieku, umiejętności i preferowanego stylu. Tancerze CTO, Gosia Janas i Radek Nosal, poprowadzą dwie godziny warsztatów – zajęcia taneczne dla dzieci i zumbę.

Całe wydarzenie będzie relacjonowane na żywo przez Radio Eska.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.