Wiadomości z Gliwic

Teatr Miejski zaprasza na spektakl - "Wieczór kawalerski – czyli czy warto planować?"

  • Dodano: 2020-09-29 06:30, aktualizacja: 2020-09-28 22:18

Teatr Miejski zaprasza na spektakl - "Wieczór kawalerski  – czyli czy warto planować?" już w październiku.

A może "Wieczór kawalerski"?

Pamiętacie swój ślub? Wesele? W głowie mnóstwo pięknych obrazów. Ale zanim to wszystko – najpierw wielkie przygotowania, zamieszania i tysiąc problemów. Generalnie niezły temat na komedię czy dramat. 
Do tego gderające teściowe, trajkoczące przyjaciółki panny młodej, które co rusz wpadają w histerię (jakby to był ich ślub)  i koledzy pana młodego, dla których wieczór kawalerski ważniejszy jest niż to cale weselne widowisko. 
Nasi bohaterowie to właśnie przykład tego, że choćbyśmy planowali wszystko z Bóg wie jakim wyprzedzeniem to i tak na koniec życie pokaże nam swój scenariusz. 

Ranek może nas zaskoczyć

Jest burzliwy poranek po wieczorze kawalerskim. Przyszły pan młody (Mariusz Galilejczyk) budzi się w apartamencie dla nowożeńców u boku pięknej, nieznanej kobiety. Za chwilę ma przybyć panna młoda (Karolina Olga Burek) Jak uratować sytuację!?
Pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia pomyłek. Iskrząca dowcipem i ciętymi dialogami współczesna farsa. Doskonała zabawa nawiązująca do klimatu znanego z filmu "Cztery wesela i pogrzeb". Tyle że bez pogrzebu! Tematem przewodnim — miłość!

Twój plan na weekend? 

Oczywiście Teatr Miejski w Gliwicach! Epidemia sprawiła, że teraz każdy ma miejsce VIP-owskie. Nie trzeba walczyć o podłokietniki, żaden za duży gość nie kopie w oparcie Waszego fotela. A do tego świetny widok, bo nikt nie zasłania. Chyba nie trzeba przekonywać bardziej. Bilety, bez wychodzenia z domu, znajdziecie na stronie www.teatr.gliwice.pl, oraz w kasie Kina Amok (kilka kroków od rynku).

Daty: ("Wieczór kawalerski"): 

  • 9 października (piątek) godz. 19.00 
  • 10 października (sobota) godz. 19.00
  • 11 października (niedziela) godz. 18.00

Ktoś się waha?

Dla niezdecydowanych - kontakt z Biurem Obsługi Widzów. Tel. 32 230 49 68 lub bow@teatr.gliwice.pl

Teatr Miejski zaprasza na spektakl - "Wieczór kawalerski  – czyli czy warto planować?"

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.