Wiadomości z Gliwic

Tymczasowa zmiana trasy

  • Dodano: 2021-10-12 06:30, aktualizacja: 2021-10-11 19:28

W związku z Półmaratonem Gliwickim, który odbędzie się w niedzielę, 17 października w godz. od 9.00 do 14.00, tymczasowo zmieni się trasa przejazdu linii M1 w obu kierunkach.

Trasę biegu wyznaczono ulicami: Akademicką, Wincentego Pola, Drogową Trasą Średnicową (na jezdni w kierunku Katowic, od ronda ze skrzyżowaniem z DK 88 do zjazdu na ul. Kujawską).

Kurs autobusu linii M1

W kierunku Katowic po obsłudze przystanku „Gliwice Plac Piastów 32” autobusy linii M1 kursować będą ulicami: Jagiellońską, Franciszkańską, Królewskiej Tamy, Odrowążów, Reymonta, Sikorskiego, skręcą w pierwszy zjazd na rondzie u zbiegu ulic Sikorskiego i Roosevelta i dojadą do DTŚ, gdzie włączą się na stałą trasę przejazdu na przystanku „Zabrze Rondo Sybiraków 1”.

W kierunku hali widowiskowo-sportowej Arena Gliwice, po obsłudze przystanku „Gliwice Strzody 1” autobusy kursować będą ulicami: Dworcową, Mikołowską, Pszczyńską, Panewnicką, Kujawską, do włączenia się na stałą trasę przejazdu na przystanku „Ligota Zabrska Panewnicka [nż] 2”.

Długość trasy wydłuży się o 0,7 km w kursach prowadzonych objazdem w kierunku Katowic, nie zmieni się na kursach prowadzonych objazdem w kierunku Areny Gliwice.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.