Wiadomości z Gliwic

Uczniowie, studenci, absolwenci z pasją, czyli najlepsi z najlepszych

  • Dodano: 2014-12-19 10:45
25 gliwickich  uczniów uzyskało stypendia Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia edukacyjne uzyskane w roku szkolnym 2013/2014. 10 grudnia dyplomy najlepszym uczniom wręczył  Śląski Kurator Oświaty Stanisław Faber podczas uroczystości w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. 
 
Za osiągnięcia naukowe zostali również wyróżnieni gliwiccy studenci i absolwenci. Ministerialne stypendia uzyskało 13 studentów Politechniki Śląskiej w Gliwicach, a trzech młodych  mieszkańców naszego miasta znalazło się w gronie najlepszych absolwentów Uniwersytetu Śląskiego, wyróżnionych w plebiscycie „Absolwent z Pasją”. Poniżej prezentujemy nazwiska laureatów. Gratulujemy!
 
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów
 
Borowiecki Maciej (II Liceum Ogólnokształcące - ZSO3),
Gala Michał Łukasz (I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego - ZSO10),
Gola Weronika Maria (Technikum nr 9 - ZSOE),
Hatlapa Dominik Piotr (Technikum nr 10 - ZSMEl),
Jablonka Patrycja Julia (Technikum nr 6 - Ciziu/ZSP),
Kurcab Małgorzata Marta (IV Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich - ZSO1),
Kurpas Katarzyna Róża (Technikum nr 3 - ZSŁ),
Ochman Daniel (Technikum nr 1 - ZSTI),
Olejniczak Dominik Dariusz (Technikum nr 2 - GCE),
Pach Jagoda Małgorzata (III Liceum Ogólnokształcące im. Wincentego Styczyńskiego),
Pach Marcela Ewa (VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - ZSO5),
Philipp Joanna Agnieszka (Technikum nr 5 - CKZiU),
Radzi Aleksandra Ewa (Technikum nr 4 - ZSBC),
Rajczyk Mateusz Rafał (V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga - ZSO11),
Ryś Natalia (IX Liceum Ogólnokształcące - ZSSp),
Struczewska Zuzanna Izydora (VII Liceum Ogólnokształcące - ZSO4),
Wrońska Natalia Izabela (Technikum nr 7 - ZSS),
Zdziebło Nicole Wiktoria (Technikum nr 8 - ZSET),
Derner Karolina Karina (Liceum Ogólnokształcące "ANIMATOR"),
Kuźnar Jakub Marek (Katolickie Liceum Ogólnokształcące Fundacji "Szkoła z Charakterem" im. Edyty Stein),
Marta Katarzyna (Liceum Ogólnokształcące FILOMATA),
Urbańczyk Grzegorz Piotr (Liceum Ogólnokształcące ETE im. Alberta Schweitzera).
Stypendyści Ministra Edukacji Narodowej
 
Baluszek Szymon Piotr (Liceum Ogólnokształcące FILOMATA),
Gala Michał Łukasz (I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego - ZSO10),
Gorczyca Szymon (I Społeczne Gimnazjum im. Janusza Korczaka).
Stypendyści Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego
 
Maja Baier
Magdalena Marek
Grzegorz Burda
Andrzej Bieniek
Mateusz Pawlik
Karolina Chodura
 Magdalena Giec
Piotr Pander
Dawid Połap
Michał Różański
Marcin Szweda
Patryk Żmijewski
Filip Szelejewski.
Wyróżnieni w plebiscycie „Absolwent z Pasją”
 
Tomasz Burdzik
Małgorzata Danuta Pakuła
Dominik Zagała.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również