Wiadomości z Gliwic

Ul. Siemińskiego przejedziemy od piątku

  • Dodano: 2018-03-27 07:45, aktualizacja: 2018-03-27 07:34

Ul. Siemińskiego zostanie udostępniona kierowcom najprawdopodobniej w piątek 30 marca – poinformował Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach. Zamknięcie ulicy związane jest z tworzeniem woonerfu.

Przypominamy, że do czasu przywrócenia ruchu na ul. Siemińskiego obowiązują zmiany:

  • objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Górnych Wałów poprowadzony został ulicami Sobieskiego, Kościuszki i Zygmunta Starego;
  • objazd od skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego do ul. Dolnych Wałów wiedzie ulicami Jasnogorską i Młyńską;
  • objazd od ul. Korfantego do skrzyżowania z ulicami Kozielską, Jasnogórską i Daszyńskiego poprowadzony został ulicami Korfantego, Kościuszki i Sobieskiego.
  • autobusy zdążające w kierunku Teatru, po obsłudze przystanku „Gliwice Plac Piastów”, jadą ulicami: Zwycięstwa, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Powstańców Warszawy, Jasnogórską i Daszyńskiego (obsługa tymczasowego stanowiska przystanku „Gliwice Jasnogórska” przy ul. Daszyńskiego 4). Na rozkładową trasę autobusy A4 włączają się na przystanku „Gliwice Kościuszki”.
  • autobusy A4 zdążające w kierunku placu Piastów, po obsłudze przystanku „Gliwice Jasnogórska”, jadą ulicami: Daszyńskiego, Jasnogórską, Powstańców Warszawy, Wyszyńskiego (obsługa przystanku „Gliwice Plac Piłsudskiego”), Dworcową, Dolnych Wałów i Zwycięstwa – aż do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Gliwice Zwycięstwa”.

UWAGA! Z obsługi wyłączone są stanowiska przystanków „Gliwice Zwycięstwa”, „Gliwice Muzeum” i „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku Teatru oraz stanowisko przystanku „Gliwice Park Mickiewicza” w kierunku placu Piastów.

(mf)

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.