Wiadomości z Gliwic

Uwaga kierowcy! Wahadło na Okulickiego i Rolników

  • Dodano: 2023-11-03 10:30

W poniedziałek, 6 listopada, na ul. Okulickiego i Rolników wprowadzony zostanie ruch wahadłowy. Warto wziąć to pod uwagę planując dojazd do pracy. 

Utrudnienia drogowe w Gliwicach

Na ulicy Okulickiego, w rejonie budowanej obwodnicy zachodniej, przy skrzyżowaniu z ulicą Sowińskiego 6 listopada ruszy budowa wyspy dzielącej pasy ruchu. Na czas prac pojazdy będą poruszać się wahadłowo z prędkością do 30 km/h, przy tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Utrudnienia potrwają kilkanaście dni. 

Również 6 listopada, na ul. Rolników rozpocznie się budowa kanalizacji deszczowej. Na czas robót wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Żytniej i Siennej. Prace spowodują połówkowe zajęcie jezdni. Ruch kierowany będzie wahadłowo za pomocą sygnalizacji świetlnej. Pojazdy komunikacji miejskiej kursować będą stałą trasą.

Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów zawiadamia, że również 6 listopada przy ul. Reymonta, w rejonie skrzyżowania ulic Cmentarnej, Reymonta i Knurowskiej, rozpocznie się remont i dobudowa chodnika. Na czas prac, które potrwają 2-3 tygodnie, będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do  30 km/h.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również