Wiadomości z Gliwic

Weekend w Gliwicach - co przygotowano tym razem? [21.02-23.02]

  • Dodano: 2025-02-21 08:00, aktualizacja: 2025-02-20 10:52

„Dracula” – to najnowsza propozycja Teatru Miejskiego w Gliwicach. Premiera już 22 lutego! Co jeszcze będzie działo się w weekend w mieście? Sprawdźcie.

Piątek 21 lutego

  • 22. kolejka PKO Bank Polski Ekstraklasy: Piast Gliwice podejmie Stal Mielec. Start meczu o godz. 18.00 na Stadionie Miejskim (ul. Okrzei 20).
  • Wernisaż wystawy prac Joanny Czupryniak „Bazgroły i spółka” rozpocznie się o godz. 18.00 w Bibliotece Centralnej (ul. Kościuszki 17). Wstęp wolny.
  • O godz. 20.00 w podwórku PaskudoFonii (ul. Bednarska 8) wystąpi zespół Honker.

Sobota 22 lutego

  • 134. Gliwicka Parkowa Prowokacja Biegowa wystartuje o godz. 10.00 z polany za stadionem Piasta Gliwice.
  • PreZero Arena Gliwice (ul. Akademicka 50) zaprasza na Nocne Granie – początek o godz. 17.00.
  • O godz. 18.00 Kino Amok (ul Dolnych Wałów 3) wyświetli film „Dawid Podsiadło – zapis koncertu 360 ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie”.
  • Na premierę spektaklu „Dracula” Teatr Miejski w Gliwicach (ul. Nowy Świat 55–57) zaprasza o godz. 19.00.

Niedziela 23 lutego

  • O godz. 16.00 Teatr Muzyczny Wit-Wit (ul. Jana Pawła II 15) zaprezentuje bajkę muzyczną „Czerwony Kapturek”.
  • „Dracula” – spektakl z Teatralną Opiekunką – rozpocznie się o godz. 18.00 na deskach Teatru Miejskiego.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również