Wiadomości z Gliwic

5 polskich marek AGD, które odnoszą sukcesy

  • Dodano: 2019-11-18 16:45

Wiele polskich firm produkuje dobrej jakości sprzęty gospodarstwa domowego. Wybór urządzeń konkretnej marki zależy od Twoich preferencji i potrzeb oraz od tego, czego od nich wymagasz. Poniżej znajduje się spis polskich marek AGD, które odnoszą sukcesy i zachwycają konsumentów jakością swoich produktów.

Zelmer

Polską firmą, która odnosi największe sukcesy jest Zelmer. Cieszy się ona ogromnym uznaniem kupujących. Bardzo popularnym sprzętem są odkurzacze Zelmer. Wygodne i proste w obsłudze odkurzacze Zelmer od lat oceniane są bardzo pochlebnie. Kupujący cenią sobie solidność produktów tej polskiej marki. Firma Zelmer produkuje zarówno małe sprzęty gospodarstwa domowego (miksery, tostery, blendery, czajniki elektryczne, sokowirówki), jak i duże (chłodziarko-zamrażarki, pralki, zmywarki, piekarniki). Konsumenci zwracają uwagę na sprawne działanie sprzętów i szeroki wybór akcesoriów (na przykład końcówki odkurzacza, które pomagają w sprzątaniu i docieraniu w każdy zakamarek). To dobra i bardzo ceniona przez użytkowników polska firma, której urządzenia gwarantują wygodę i przyjemną pracę.

Amica

Amica to polska firma, która powstała w 1945 roku we Wronkach (województwo wielkopolskie). Od wielu lat urządzenia wytwarzane przez tę firmę goszczą w domach Polaków, a także i zagranicznych konsumentów (Wielka Brytania, Niemcy, Skandynawia), ułatwiając swoim działaniem codzienne życie. Najpopularniejszymi sprzętami gospodarstwa domowego produkowanymi przez Amicę są lodówki, a także piekarniki, kuchnie wolnostojące, płyty (indukcyjne, gazowe, ceramiczne) i okapy kuchenne.

Ciarko

Jeżeli szukasz firmy z wieloletnią tradycją, która produkuje okapy kuchenne, to warto zastanowić się nad ofertą przedsiębiorstwa Ciarko. Działa ono od 1986 roku i w Polsce stanowi największego wytwórcę tych urządzeń. Konsumenci cenią sobie produkty tej firmy, ponieważ są bardzo dobrej jakości i ułatwiają wykonywanie posiłków w kuchni (odprowadzając i oczyszczając opary, które powstają podczas gotowania). Wielu użytkowników zadowolonych jest z produktów tej marki, ponieważ spełniają swoje funkcje i ułatwiają pracę w kuchni.

Eldom

Przedsiębiorstwo Eldom powstało w 1995 roku i zajmuje się produkcją drobnych sprzętów gospodarstwa domowego. Firma wytwarza między innymi suszarki, żelazka, wentylatory, czajniki, tostery, ekspresy do kawy i odkurzacze. W swojej ofercie ma ponad 200 produktów (urządzenia kuchenne, wyposażenie domu oraz sprzęty z kategorii zdrowie i uroda), a także akcesoria i części zamienne.

Solgaz

Firma Solgaz powstała w 2002 roku. Zajmuje się głównie produkcją ceramicznych płyt gazowych, które działają na podstawie opracowanej przez nich technologii bezpłomieniowej płyty gazowej. W skład ich asortymentu wchodzą także okapy kuchenne i płyty indukcyjne.

Kernau

Marka Kernau od wielu lat zajmuje się produkcją nowoczesnego AGD. Wielu konsumentów ceni produkty firmy, ponieważ są one tworzone z niezwykłą dbałością o środowisko naturalne i pozwalają prowadzić ekologiczny tryb życia. W ofercie marki Kernau znajdziesz urządzenia, którymi będziesz mógł w pełni wyposażyć kuchnię.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.