Wiadomości z Gliwic

Allegro Biznes - kupuj i sprzedawaj z konta firmowego

  • Dodano: 2021-08-16 13:30

Robienie zakupów to zupełnie co innego, jeśli patrzymy z perspektywy nie osoby prywatnej, lecz firmy. By wyjść naprzeciw potrzebom klientów biznesowych, Allegro przygotowało specjalną wersję serwisu - dedykowaną tym, którzy chcą kupować i sprzedawać profesjonalnie. Zobacz, jak to działa i w jaki sposób możesz korzystać z Allegro Biznes!

  • Allegro Biznes - jak to działa?
  • Allegro Biznes zbudowane na bazie platformy konsumenckiej
  • Allegro Biznes - platforma z funkcjami usprawniającymi zakupy firmowe
  • Jak dołączyć do Allegro Biznes?

Allegro Biznes - jak to działa?

Niektóre przedsiębiorstwa potrzebują różnych produktów, by móc prowadzić swoją działalność. Platforma Allegro Biznes sprawia, że zakupy możesz robić tak, jak na zwykłym koncie - w równie prosty i wygodny sposób, jednak zyskując dodatkowe udogodnienia. Allegro Biznes daje dostęp do pełnej gamy usług Allegro, zwiększając jednocześnie komfort przedsiębiorców i odpowiadając na ich potrzeby. 

Firmy mogą na Allegro zarówno sprzedawać, jak i kupować. By przyciągnąć duże firmy, zespół Allegro zadbał o rabaty dla biznesu, możliwość odraczania płatności i przedstawianie cen netto (by było widoczne, jakie są rzeczywiste koszty produktu dla firmy).  Zmiana konta na firmowe nie sprawi, że dotychczasowe jego możliwości znikną - zachowasz wszystkie dotychczasowe funkcjonalności i dane. 

Allegro Biznes zbudowane na bazie platformy konsumenckiej

Allegro Biznes zbudowane zostało na bazie konsumenckiej platformy. Niesie to za sobą wiele korzyści - umożliwia połączenie korzystnych cen, szerokiego wyboru dostępnych produktów i funkcji, które ułatwiają firmom dokonywanie zakupów biznesowych. Allegro Biznes posiada konkretne narzędzia przydatne użytkownikom i funkcjonalne rozwiązania, które znamy ze "zwykłej" wersji Allegro - co sprawia, że dokonywanie firmowych zakupów jest tak samo proste, jak zawsze. Dodatkowo - platforma posiada specjalne funkcje i opcje, które są skierowane do przedsiębiorców. Dzięki nim ci, którzy prowadzą własną działalność, mogą wygodnie sprzedawać lub kupować wybrane produkty.

Oferty na Allegro Biznes docierają do dziesiątek tysięcy klientów biznesowych - w ramach Allegro Biznes zyskasz wielu nowych kupujących, zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i osób robiących zakupy dla swojego przedsiębiorstwa. 

Allegro Biznes - platforma z funkcjami usprawniającymi zakupy firmowe

W Allegro Biznes zastosowano szereg rozwiązań zwiększających komfort klientów kupujących produkty na firmę. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców, stworzono platformę dogłębnie przygotowaną na właściwą obsługę klientów biznesowych. Szczególnie istotną korzyścią jest dla nich możliwość odroczenia płatności - aż o 60 dni, bez podpisywania umów kredytowych! 

Allegro Biznes pozwala firmom robić zakupy w sposób prostszy i wygodniejszy, niż kiedykolwiek. Szeroki wybór produktów sprawia, że każda firma znajdzie tam produkty, których potrzebuje. Wykonano wiele pracy w zakresie usprawniania zakupów firmowych - wdrożona została możliwość negocjacji cen i planowania terminów dostaw, elastyczne metody płatności i ich odraczanie.

Jak dołączyć do Allegro Biznes?

Dołączenie do Allegro Biznes jest bardzo proste. Jeśli już posiadasz konto na Allegro - możesz po prostu zmienić je na konto firmowe. Zachowasz wszystkie dane, historię sprzedaży i zakupów i inne szczegóły. Możesz też zacząć od zera - założyć nowe firmowe konto, co zajmie ci zaledwie kilka minut!

Na Allegro kupujemy dziś prawie wszyscy. Korzystanie z Allegro Biznes to świetne rozwiązanie dla wielu firm - zarówno tych dużych, jak i niewielkich. To sposób na oszczędności, usprawnienie pracy i zyskanie nowych klientów - zdecydowanie warto!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.