Wiadomości z Gliwic

Auto detailing Gliwice - odśwież wygląd swojego samochodu

  • Dodano: 2022-11-03 07:45, aktualizacja: 2022-11-03 07:55

Car detailing to usługa zyskująca wśród fanów motoryzacji coraz większą popularność. W skrócie - to ogół zabiegów z zakresu kosmetyki samochodowej, w którego skład włączyć możemy gruntowne i kompleksowe czyszczenie pojazdu przy użyciu profesjonalnych kosmetyków samochodowych, a także konserwację - a więc zabezpieczenie wnętrza i karoserii samochodu przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych.

Bracia Pietrzak Auto Detailing Gliwice to profesjonalna firma, która bogate doświadczenie w zakresie kosmetyki samochodowej łączy z pasją do odświeżania aut, zjednując sobie zaufanie kolejnych, nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufaj pasjonatom i specjalistom w swoim fachu, którzy przywrócą autu dawny blask.

  • Auto Detailing Gliwice - zaufaj pasjonatom i specjalistom w swoim fachu

  • Powłoka na lakier Gliwice - niezawodna ochrona lakieru

  • Folia na samochód Gliwice - bezbarwna tarcza ochronna

  • Renowacja lakieru Gliwice - idealna powierzchnia bez wad

Auto Detailing Gliwice - zaufaj pasjonatom i specjalistom w swoim fachu

Bracia Pietrzak to wyjątkowa gliwicka firma, świadcząca usługi z zakresu auto detailingu na terenie całego Śląska. To auto spa z prawdziwego zdarzenia, które pomoże odzyskać nienaganny wygląd samochodu, przywracając go do stanu idealnego, jakby dopiero spadł z taśmy produkcyjnej. Gwarantujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie, korzystamy wyłącznie z kosmetyków samochodowych najlepszych producentów, co pozwala nam osiągać powalające efekty w zakresie odświeżania wyglądu pojazdu. Szczegółowy zakres usług znajdą Państwo na stronie internetowej firmy - https://www.braciapietrzak.pl/.

Powłoka na lakier Gliwice - niezawodna ochrona lakieru

W zakresie ochrony lakieru przed zarysowaniem proponujemy powłokę ceramiczną, która dodatkowo nada lakierowi nietuzinkowej głębi kolorowych i niezwykłej szklistości. Gładkość powierzchni, jaką osiąga się dzięki aplikacji powłoki ceramicznej, pozwala na wytworzenie warstwy hydrofobowej, zdolnej do odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami. Zabieg ten ponadto zapobiega korozji i oksydacji lakieru.

Folia na samochód Gliwice - bezbarwna tarcza ochronna

Bracia Pietrzak Auto Detailing Gliwice rekomenduje także aplikację bezbarwnej tarczy ochronnej w postaci folii na samochód, która gruntownie i skutecznie zabezpieczy karoserię, klosze, dekory i plastiki przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Folia ta charakteryzuje się niezrównaną trwałością, a co szczególnie istotne - posiada zdolność do samoregeneracji.

Renowacja lakieru Gliwice - idealna powierzchnia bez wad

Jednym z najczęściej wybieranych zabiegów z zakresu kosmetyki samochodu pozostaje renowacja lakieru. Proces ten polega na polerowaniu i korekcie, w czasie której z powłoki lakieru usunięte zostają wszelkie niedoskonałości - rysy, skazy czy zmatowienia. Renowacja lakieru pozwala odzyskać głębię kolorów, przywracając karoserii nieskazitelną strukturę.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.