Wiadomości z Gliwic

Bezpieczne przechowywanie rowerów w garażu blaszanym: Wskazówki i akcesoria

  • Dodano: 2023-08-08 12:00, aktualizacja: 2023-08-10 11:21

Przechowywanie roweru w sposób odpowiedni jest o tyle ważne, że może przedłużyć jego sprawność. Mowa tutaj głównie o szkodliwych warunkach pogodowych, na które rowery są mocno podatne. Jak więc poradzić sobie z taką kwestią? Można wykorzystać garaż blaszany, który dodatkowo zabezpieczy jednoślady przed kradzieżą.

Garaż blaszany dla rowerów – ochrona przed warunkami atmosferycznymi

Rower to coraz chętniej wybierany środek transportu, już nie tylko sposób na rekreację lub trening. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na ten pojazd. Niestety, mimo niewielkich rozmiarów, nie zawsze można go schować w piwnicy czy też na ganku. Wtedy warto zainwestować w coś, co pozwoli uniknąć przykrych historii, takich jak kradzież roweru lub pojawiająca się na ramach, szprychach czy hamulcach rdza. Co będzie świetnym rozwiązaniem, które jednocześnie może okazać się domem dla samochodu oraz wielu narzędzi do majsterkowania? Oczywiście garaż blaszany 4x6 metrów lub większy, jeśli czujesz taką potrzebę. Dlaczego warto zdecydować się na garaż blaszany dla roweru? Przede wszystkim ochronisz jednoślad przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a więc między innymi deszczu (wilgoci), wysokich oraz niskich temperatur. Wszystko to negatywnie wpływa na materiały, z jakich powstał rower. Co ważne, nie wpłynie negatywnie na blachę ocynkowaną wysokiej jakości, z jakiej powstał blaszak 4x6 producenta PROBLACH!

Bezpieczeństwo dla rowerów – garaż blaszany

Rower to stosunkowo niewielki i lekki pojazd, który warto zabezpieczyć. Gdy jedziesz do pracy lub szkoły, prawdopodobnie decydujesz się na kłódkę rowerową, którą zaczepiasz na przykład o ramę ogrodzenia lub balustrady. Obok domu możesz nie mieć takiej możliwości, a co więcej, sama kłódka może nie wystarczyć dla sprytnego złodzieja, szczególnie takiego, który doskonale przygotował się do kradzieży. Co wtedy zrobić? Umieścić rower w garażu blaszanym, gdzie będzie bezpieczny, sam garaż oczywiście będzie zamknięty, nie dostanie się do niego żadna nieproszona osoba. Jeśli jednak chcesz liczyć na maksymalną ochronę, musisz wybrać produkty, które spełnią Twoje oczekiwania pod kątem trwałości również na uszkodzenia mechaniczne, takie wersje blaszaków ma dla Ciebie firma PROBLACH.

Jak wyposażyć garaż blaszany, w którym znajdują się rowery?

Jesteś fanem jednośladów? W takim razie z pewnością majsterkujesz przy swoim rowerze. Polecamy więc zdecydować się na narzędzia, które pomogą Ci wykonywać naprawy bieżące. Będzie to na przykład zestaw kluczy imbusowych i nie tylko. Nie zapomnij o pozostałych narzędziach ręcznych, wszystkie mogą z powodzeniem zagościć w garażu, notabene obok roweru. W blaszaku warto zainstalować regały i półki, które umożliwią funkcjonalną i praktyczną segregację wszystkich narzędzi i części rowerowych. Dzięki temu będziesz miał je zawsze pod ręką.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.