Wiadomości z Gliwic

Czy warto paliwo kupować hurtowo?

  • Dodano: 2019-05-21 10:30

Przedsiębiorstwa i osoby prywatne, które na co dzień korzystają z paliw płynnych ponoszą spore koszty. Niejednokrotnie zastanawiają się, jak pozyskać paliwo wysokiej jakości w najbardziej atrakcyjnej cenie. Sprawdź, jakie są możliwości!

Paliwo w Polsce

Dystrybucja paliw w Polsce ma się doskonale, dzięki czemu istnieje wiele możliwości zaopatrzenia w paliwo. Na stacjach benzynowych cena zarówno benzyny 95-oktanowej, jak i oleju napędowego stale rośnie i w ostatnich miesiącach jej wartości są zbliżone. W poszukiwaniu oszczędności coraz więcej przedsiębiorstw zaczyna interesować się kupnem paliw w hurtowniach lub zaopatrzeniem się we własne zbiorniki. Tego typu rozwiązania rzeczywiście przynoszą korzyści.

Czysty zysk

Złożenie zamówienia w hurtowni paliwa to oszczędność pieniędzy, która wiąże się z hurtowymi cenami – nie jest to regułą, jednak w większości przypadków konkurencyjnymi w stosunku do stacji paliw. To także szereg dodatkowych korzyści. Solidna i rzetelna hurtownia zapewni także kompleksowe doradztwo podczas wyboru  i zakupu paliwa. Można wynegocjować również elastyczne warunki współpracy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Towar dostarczany jest pod wskazany adres niejednokrotnie w ekspresowym tempie – nawet w ciągu kilku lub kilkunastu godzin. Co więcej, hurtownie paliw oferują sprzedaż i/lub wynajem zbiorników. Posiadanie własnej mini stacji paliw będzie doskonałym rozwiązaniem dla firm kurierskich, spedycyjnych, transportowych, budowlanych oraz rolników.

Zwróć uwagę

Podczas wyboru dostawcy hurtowych ilości paliwa należy zwrócić uwagę na kilka znaczących kwestii. Ważne jest, aby dostawca posiadał koncesję i dystrybuował paliwo pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Legalne hurtownie badają oferowane paliwa oraz zapewniają o jej najwyższej jakości. To pozwoli ograniczyć możliwość pozyskania paliwa niskiej jakości lub z niepewnego źródła, które może wyrządzić sporo krzywdy. Przy zbyt niskiej cenie paliwa również powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. Takie paliwo może posiadać wady fizyczne, może być wytworzone niezgodnie z obowiązującymi normami lub może być produkowane nielegalnie. Warto szukać oszczędności, ale nie kosztem jakości.


Źródło: Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.