Wiadomości z Gliwic

Czym są płatności online i jak zacząć z nich korzystać?

  • Dodano: 2022-12-21 12:00

Uproszczone, szybkie i wygodne transakcje internetowe? Preferowane metody płatności, które bez wątpienia warto zaoferować klientom? Komfort połączony z wysokim stopniem bezpieczeństwa? Brzmi to idealnie i właśnie czegoś takiego oczekujesz w swoim sklepie internetowym? W takim razie koniecznie poznaj metody płatności bezgotówkowych rekomendowane przy zakupach online i dowiedz się, jak wdrożyć je na swoją zakupową platformę!

Płatności preferowane przez większości klientów – poznaj panujące trendy

Metody płatności, które są odpowiedzią na obecne czasy? Nowoczesne moduły, które zapewnią szybkość, wygodę i pełne bezpieczeństwo płatności? Szeroki wybór, który umożliwi dopasowanie do preferencji różnych klientów? Odpowiedzią na te potrzeby są właśnie płatności online! Wykorzystywane są one zarówno przez większe platformy zakupowe, jak i mniejsze sklepy online. Do najpopularniejszych płatności online zalicza się BLIK, BLIK bez kodu, płatność pay by link, płatność kartą, raty online oraz płatności subskrypcyjne. Obecnie większość klientów chce płacić szybko, wygodnie i bezpiecznie, a także ekspresowo otrzymać zakupiony towar. Często również sposób płatności decyduje o wyborze danego sklepu – bez wątpienia warto więc tworząc sklep internetowy czy też rozszerzając jego działalność, rozważyć popularne formy płatności i zaoferować klientom dokładnie to, czego oczekują! Szeroki wachlarz płatności online to klucz do sukcesu!

Wybór operatora – zacznij korzystać z płatności online już dzisiaj!

Szeroka gama dopasowanych do Twojej grupy klientów płatności online, sprawna wypłata środków, pełne wsparcie na każdym etapie, niska prowizja i brak dodatkowych kosztów za utrzymanie modułu, bezpieczne szyfrowanie transakcji, a także oferta w pełni dopasowana do Twoich oczekiwań – postaw na płatności online Bluemedia i z łatwością dopasuj swoją ofertę do potrzeb współczesnych klientów. Wdrożenie płatności online odbywa się w ciągu 30 minut – skontaktuj się więc z infolinią Bluemedia i poznaj szczegóły!

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.