Wiadomości z Gliwic

Dlaczego warto urządzić wesele w Parku Stara Szwajcaria w Gliwicach?

  • Dodano: 2019-10-23 11:30

Wybór odpowiedniej sali weselnej nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Do kwestii powinniśmy podejść praktycznie i rozważyć wszystkie czynniki, które będą miały wpływ na komfort zarówno młodej pary, jak i gości weselnych. Czy sala weselna w Gliwicach w Parku Stara Szwajcaria to dobry wybór? Zdecydowanie tak.

Odpowiednia lokalizacja

Jeżeli nie wiesz gdzie powinna znajdować się sala weselna, Gliwice spełnią Twoje oczekiwania. Najlepszym wyborem na terenie miasta będzie Restauracja Park Szwajcaria oferująca dostęp do urokliwego i eleganckiego parku. Podczas zabawy weselnej goście pragnący zaczerpnąć świeżego powietrza mogą udać się na spacer wśród zielni parkowych drzew i krzewów. Sama restauracja ulokowana jest kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta w pobliżu starej autostrady. Dzięki temu goście weselni mogą z łatwością dotrzeć zarówno do centrum Gliwic, jak i do autostrad A1, A4, Drogi Krajowej 88 oraz Drogowej Trasy Średnicowej. Dodatkowo obok obiektu ulokowany jest parking strzeżony dla bawiących się gości weselnych.

Odpowiednia infrastruktura

Doskonała infrastruktura oraz wyposażenie to cechy, którymi powinny charakteryzować się sale weselne Gliwice odznaczają się sporą ilością obiektów zajmujących się organizacją imprez dla nowożeńców, aczkolwiek tylko Restauracja Park Szwajcarski może zagwarantować najwyższy poziom obsługi. Jest to możliwe m.in. poprzez dwie niezależne sale, dzienną oraz bankietową, które stanowią komfortową przestrzeń do zabawy dla 150 osób. Ponadto sale uposażone są w odrębne bary z alkoholem oraz w oddzielny system nagłośnienia. Jeżeli część gości nie będzie miała możliwości powrotu do domu można skorzystać z eleganckich i komfortowych pokoi noclegowych. Każdy z nich posiada akces do własnej łazienki oraz dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi i telewizora. Nocujący goście mają również możliwość skorzystania z wyśmienitej kuchni.

Smaczna kuchnia

Smaczne dania to rzecz, do której powinna mieć dostęp każda sala weselna w Gliwicach a w szczególności Restauracja Park Szwajcarski to miejsce, które może to zagwarantować. Goście weselni kosztować mogą różnorodnych dań kuchni śląskiej, polskiej. Ponadto restauracja działa zgodnie z zasadą regionalizmu (stosuje produkty miejscowe) oraz sezonowości, dzięki czemu składniki są zawsze świeże. Oprócz kuchni polskiej i śląskiej spróbować można dań z kuchni szwajcarskiej. W przypadku indywidualnych wymagań m.in. dla dzieci lub osób z alergiami obiekt przedstawić może dostosowane do zapotrzebowań poszczególnych gości menu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.