Wiadomości z Gliwic

Dystrybutory filtrujące wodę - dobry wybór do domu i biura!

  • Dodano: 2020-03-25 09:15

Dorosły człowiek, który w ciągu dnia podejmuje umiarkowaną aktywność fizyczną, powinien wypijać od 2 do 3,5 litrów wody na dobę. Dzięki temu zapobiegamy odwodnieniu organizmu, które może wiązać się z niebezpiecznymi powikłaniami zdrowotnymi. Woda odżywia nasze komórki, pomaga usuwać toksyny, zapobiega zawałom i udarom, a także chroni nasze nerki. Regularne nawadnianie organizmu jest zatem koniecznością, o której powinniśmy bezwzględnie pamiętać. Pomoże nam w tym dystrybutor filtrujący wodę od Daru Natury!

Dlaczego warto inwestować w dystrybutory filtrujące wodę?

Dystrybutor do wody przydaje się zarówno w biurze, jak i domu. Stanowi doskonałą alternatywę dla wody butelkowanej (wody mineralnej lub źródlanej), która szkodzi środowisku, ponieważ w większości wypadków zmusza nas do korzystania z plastikowych opakowań jednorazowego użytku. Dystrybutory filtrujące wodę to także opłacalna inwestycja, ponieważ co miesiąc wydajemy na dzierżawę taką samą kwotę, niezależnie od tego, ile wody zużyjemy. To szczególnie ważne dla dużych rodzin oraz przedsiębiorców, którzy chcą w ten sposób dostarczyć wodę do biura dla swoich pracowników. Dlaczego warto podejmować takie działania? Regularne nawadnianie organizmu sprzyja koncentracji, pomaga w szybszym kojarzeniu faktów i pozwala na utrzymywanie zbliżonego poziomu energii przez cały dzień. Dzięki temu osoby zatrudnione w firmie są mniej narażone na osłabienie, a przez to pracują bardziej wydajnie.

Korzystanie z dyspensera do wody jest bardziej wygodne niż stosowanie wody butelkowanej. Jest także wskazane z czysto psychologicznego punktu widzenia. Mijając takie urządzenie kilka razy dziennie, przypominamy sobie o konieczności uzupełnienia płynów, co daje nam motywację do lepszego dbania o nasze zdrowie.

Dystrybutory wody – jak to działa?

Samo urządzenie jest proste w montażu i obsłudze. Składa się ze stelaża, który jest podłączony do sieci wodociągowej. W środku znajduje się wymienny filtr, a użytkownicy pobierają wodę przez sterowane manualnie kurki (przez jeden z nich otrzymujemy ciepłą, zaś przez drugi – schłodzoną wodę). Wkład filtrujący nie tylko oczyszcza wodę z zanieczyszczeń, lecz także pomaga pozbyć się nieprzyjemnego smaku i zapachu, który niekiedy towarzyszy cieczy płynącej bezpośrednio z rur.

Co jeszcze warto wiedzieć o dystrybutorach filtrujących wodę? To rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ pozwala zapomnieć nam o ciężkich butlach, które zazwyczaj przynosimy w zgrzewkach ze sklepu. Pierwszy montaż urządzenia jest przeprowadzany przez firmę, od której bierzemy je w leasing. Po stronie dostawcy leży także regularne serwisowanie dystrybutora wody, które odbywa się nie rzadziej niż co 6 miesięcy. Usługa jest bezpłatna i zawiera również rutynową wymianę filtra. Ponadto serwisanci są do naszej dyspozycji zawsze wtedy, gdy urządzenie ulegnie awarii. Dystrybutory do wody od Daru Natury są wyposażone w system Waterblock, który chroni pomieszczenie przed ewentualnym zalaniem. Dystrybutory filtrujące wodę to urządzenia o stosunkowo niewielkich rozmiarach, które można umieścić praktycznie wszędzie, gdzie jest dostęp do bieżącej wody. Odporna na zabrudzenia i uszkodzenia obudowa ma także elegancki wygląd, dzięki czemu idealnie wkomponowuje się w nawet najbardziej minimalistyczne wnętrze.

Dyspenser do wody to doskonały wybór dla każdego, kto chce w świadomy sposób dbać o swoje zdrowie. To rozwiązanie jest wykorzystywane w licznych przedsiębiorstwach, urzędach i innych placówkach publicznych. Zyskuje też coraz większą popularność w domach prywatnych, a jego największymi zaletami są:

  • wygoda,
  • ekonomiczność,
  • ekologiczność.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Daru Natury i korzystania z naszych usług!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.