Wiadomości z Gliwic

Eco myjnia parowa - posprząta wszystko

  • Dodano: 2018-02-08 11:30, aktualizacja: 2018-02-12 10:59

Problemy ze sprzątaniem dotyczą każdego z nas. Nie ma znaczenia, czy mieszkamy w 40-metrowym M3, czy w wielkiej willi z basenem i trzema garażami. Wszystko trzeba posprzątać.
 

Czas to pieniądz
Logicznym jest, że im większa przestrzeń, tym trudniejsze i dłuższe sprzątanie. Mało kto chce spędzać przy odkurzaczu i mopie do podłóg kilka godzin. Zwłaszcza, że nie zawsze jesteśmy zadowoleni z efektów końcowych. Na szczęście jest rozwiązanie.

Eco myjnia parowa - rozwiązanie
Bill Gates powtarzał, że „zawsze zatrudnia do pracy leniwe osoby, ponieważ leń znajdzie prosty i nieskomplikowany sposób na jej wykonanie”. W tym, pozornie błahym zdaniu, kryje się mądrość, jaka przyświeca wszystkim twórcom – ułatwić sobie życie. Podobnie rzecz się miała w sprzątaniu. Przeszliśmy od mioteł poprzez odkurzacze, odkurzacze piorące aż do eco myjni parowych.
Czym więc jest eco myjnia parowa? To rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą ułatwić sobie sprzątanie. Technika czyszczenia zabrudzeń przy pomocy suchej pary pod wysokim ciśnieniem jest dość nowym wynalazkiem, które szturmem wchodzi na salony.
Jej największym atutem jest oszczędność czasu i pieniędzy. Przy standardowym sprzątaniu potrzebujesz m .in.: odkurzacza, płynu do podłóg, odtłuszczacza do piekarnika, środków do czyszczenia mebli, itd. Zanim posprzątasz całe mieszkanie minie sporo czasu. Używając eco myjni parowej nie potrzebujesz nic oprócz wody i specjalnego środka do jej zmiękczenia. Oprócz tego myjnia parowa posprząta wszystko – nawet trudno dostępne miejsca, do których nie dostanie się zwykły odkurzacz.

Oczywiście, że myjnia parowa bardziej przyda się do czyszczenia większej powierzchni, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by używać jej w średniej wielkości mieszkaniu.

Wychodzimy z domu
Sprawa sprzątania robi się nieco bardziej skomplikowana, gdy mamy do posprzątania teren wokół domu. Garaż, dwa samochody, krzesła i stół na tarasie – kolejne długie minuty sprzątania. Mając pod ręką eco myjnię parową problem sam się rozwiązuje. Sprzęt ten świetnie nadaje się do czyszczenia samochodów, ba, został wręcz do niego stworzony. Myjni parowej nie straszne żadne zabrudzenia, włączając w to elewację domu, którą bezproblemowo odświeżysz. 
 

Ekologia przede wszystkim
Zakup tego sprzętu, to również oddech dla środowiska. Jak sama nazwa wskazuje, eco myjnia parowa, jest przyjazna dla środowiska. Przy jej użyciu nie produkujemy żadnych ścieków. Z kolei, decydując się na myjnię elektryczną, do atmosfery nie dostają się żadne zanieczyszczenia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.