Wiadomości z Gliwic

Jak wybrać dobre biuro projektowe? Czy są firmy, które obsługują cały proces inwestycyjny?

  • Dodano: 2016-11-24 08:30, aktualizacja: 2016-11-24 08:38

Budowa domu lub innego obiektu przemysłowego to nie lada wyzwanie. Dobrze zaprojektowany budynek będzie wymagał ponoszenia mniejszych kosztów na ogrzewanie i utrzymanie. W związku z tym bardzo ważne jest to aby projekt został przygotowany profesjonalnie oraz uwzględniał obowiązujące normy.

Najnowsze dyrektywy unijne stawiają duży nacisk na kwestie energooszczędności. To dzięki stosowaniu tych zasad nasz przyszły budynek jest tańszy w eksploatacji. Biuro projektowe ma zatem obowiązek śledzić zmieniające się zapisy w tej kwestii aby uniknąć błędów, które mogą znacząco wpływać na opóźnienie realizacji inwestycji. Dokładnie opracowany projekt jest łatwy i nieskomplikowany w realizacji co pozwala na uniknięcie zmian i przesunięć.

Jakie zatem powinno być dobre biuro projektowe?

Z pewnością solidne, które jest na bieżąco ze wszystkimi standardami obowiązującymi w branży budownictwa. Biuro projektowe musi więc być dobrze przygotowane do opracowania planu, mieć właściwe kompetencje, które pozwalają na to, by podjąć się takiego wyzwania.

Przy wyborze odpowiedniej firmy warto przyjrzeć się zrealizowanym do tej pory projektom. To pomoże nam spojrzeć na różne realizacje i porównać zastosowane w nich style. Dowiedzmy się również w jakim czasie firma realizowała dane projekty.

Biuro projektowe Gliwice – która firma godna uwagi?

W dzisiejszym artykule postanowiliśmy sprawdziliśmy jedną z lokalnych firm o nazwie DiM Projekt z siedzibą przy ulicy Tadeusza Kościuszki 5/2 w Gliwicach.

Projektanci tego biura świadczą swoje usługi już od kilku lat. To co ich wyróżnia to zdobyte doświadczenie, które zaprocentowało wieloma udanymi realizacjami nie tylko w Gliwicach ale także w Rydułtowach, Rybniku oraz Wodzisławiu Śląskim. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji z zakresu projektu architektoniczno-budowlanego, wykonawczego a także na wsparciu inwestorów w procesach administracyjnych.

Zakres usług DiM Projekt

Biuro projektowe sporządza i koordynuje wszystkie projekty branżowe oraz wykonuje wizualizacje projektowanych obiektów. Jeżeli Klient potrzebuje pomocy w załatwieniu wszystkich formalności związanych z budową to firma DiM Projekt z przyjemnością podejmie się takiego zadanie.  

Jeżeli szukacie fachowej pomocy przy budowie nieruchomości to biuro projektowe DiM Projekt będzie właściwym wyborem. Rzetelne wykonanie prac oraz dogodne terminy realizacji sprawią, że będziecie zadowoleni z tego biura projektowego w Gliwicach. To co wyróżnia firmę to z pewnością indywidualne podejście do Klienta oraz tworzenie nieszablonowych projektów, które z powodzeniem znajdują zastosowanie w realizacji.

Szukając odpowiedniego partnera biznesowego do projektu budowlanego warto zapoznać się z ofertą DiM Projekt, które z pewnością dołoży wszelkich starań aby zadowolić swoich Klientów.

Komentarze (3)    dodaj »

  • Jurek

    Dim projekt to bardzo, bardzo dobra firma. Jak na swoją jakość mają naprawdę bardzo dobre ceny, a i oferta bardzo rozbudowana. No i wszystko możemy mieć kompleksowo, jeśli chodzi o inwestycje. My z ich projektu jesteśmy bardzo, bardzo zadowoleni!

  • Yrys

    O, nigdy o nich nie słyszałem. Ale w takim razie koniecznie sprawdzę. Jeżeli chwalicie, to chyba coś to znaczy :D No i sam fakt, że z cenami nie szaleją jest już bardzo miło, bo w tej branży to potrafią zdzierać

  • Aston

    DiM zdecydowanie daje radę! Niskie ceny to jedno, ale naprawdę znają sie na rzeczy. Obsługa kompleksowa, projekt domu idealny! Na czymś takim właśnie nam zależało!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.