Wiadomości z Gliwic

"Medyk" Gliwice - szkoła z przyszłością

  • Dodano: 2020-07-24 06:45, aktualizacja: 2020-08-04 10:23

Nieważne ile masz lat, jeśli poszukujesz atrakcyjnego zawodu zapisz się do naszej szkoły!

Jesteś absolwentem szkoły średniej, który wiąże swoją przyszłość z zawodami branży opieki zdrowotnej, pomocy społecznej, fryzjersko - kosmetycznej lub osobą, która pracuje  ale czuje że praca jaką wykonuje to nie to...

A może chcesz po prostu coś zmienić w swoim życiu? Lubisz ludzi, chcesz im pomagać w powrocie do zdrowia, otaczać ich opieką? Marzy Ci się dobry zawód, pewna praca? Zastanawiasz się nad wyborem szkoły, dalszej ścieżki edukacyjnej, ale nie wiesz, w jakim kierunku iść dalej? 

Rozpocznij zmiany z nami!

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Śląskiego w Gliwicach - Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego zaprasza do skorzystania z bogatej oferty edukacyjnej.

Sprawdź ofertę:

Gliwicki „Medyk” to nowoczesna szkoła, w której zdobędziesz atrakcyjny zawód. Na bogatą ofertę edukacyjną składa się aż osiem kierunków kształcenia. Są to: technik masażysta, technik usług kosmetycznych, technik sterylizacji medycznej, technik farmaceutyczny, terapia zajęciowa, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun medyczny oraz opiekunka dziecięca. Szczegółowe opisy wszystkich kierunków znajdziesz na stronie www.medyk.gliwice.pl.


Szkoła organizuje naukę w trzech dogodnych systemach: dziennym, stacjonarnym i zaocznym. Kształcimy wysokiej klasy specjalistów w zakresie konkretnych zawodów. W krótkim czasie (od 1 do maksymalnie 2,5 roku)  przygotujemy Cię do wykonywania określonego zawodu.


Nauka oparta jest przede wszystkim na kształceniu praktycznym u pracodawców w rzeczywistych warunkach pracy z realnym pacjentem, klientem.  Kolejny bardzo istotny element to zajęcia w pracowniach w małych grupach, co pozwala na rzetelne przygotowanie do zawodu.


W szkole spotkasz wysokiej klasy ekspertów, specjalistów kształcących w wybranym przez Ciebie zawodzie, którzy umiejętnie pokierują Twoją nauką. Jeśli nie chcesz tracić czasu i szybko zdobyć potrzebny na rynku pracy zawód to właśnie miejsce dla Ciebie, co ważne nauka jest całkowicie bezpłatna.


Pracujesz, studiujesz, jesteś żoną, mamą, ojcem, tatą? To żaden problem. Pogodzisz wszystkie aktywności. Pomożemy Ci!

 

Technik Usług Kosmetycznych

 

Technik Farmaceutyczny

Higieniczne mycie rąk

"Medyk" Gliwice - szkoła z przyszłością

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.