Wiadomości z Gliwic

Mieszkania deweloperskie w Gliwicach – jakie inwestycje są obecnie w sprzedaży? Sprawdzamy

  • Dodano: 2023-12-05 10:45

Chcesz zamieszkać w miejscu, w którym skorzystasz z miejskich atrakcji, ale i wypoczniesz się w spokojnej atmosferze? Przejrzyj dostępne na rynku nowe mieszkania w Gliwicach. To miasto pełne zielonych skwerów, parków i ośrodków kultury. Chcesz się zrelaksować i zadbać o swoje samopoczucie? Odwiedź tężnie. A może szukasz idealnego miejsca, by spędzić wieczór w gronie znajomych? W jednej z licznych knajpek albo w barze na rynku odreagujesz po pracy i zacieśnisz relacje z bliskimi. Jakie jeszcze atrakcje czekają w tej śląskiej miejscowości i jakie nowe osiedla warte zainteresowania można znaleźć na mapie Gliwic?

Nowe osiedle deweloperskie w Sośnicy

Pierwszą wartą uwagi inwestycją w Gliwicach jest powstające w Sośnicy nowe osiedle deweloperskie Apartamenty Żeromskiego. 74 nowoczesne apartamenty w ramach kompleksu trzech trzypiętrowych bloków zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach rodzin, par i singli. Na nabywców czekają lokale o powierzchni od 28 m2 do aż 87 m2. Każdy apartament zostanie doceniony za przemyślany układ, który ułatwia funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni i gwarantuje wygodę na co dzień. Do każdego mieszkania przynależy albo urokliwy balkon, albo zielony skwerek w postaci ogródka. Właściciele samochodów mogą być spokojni o miejsce parkingowe – w budynku zaplanowano duży podziemny parking.

Ostatnie wolne mieszkania na nowym osiedlu Apartamenty Lipowa  

Bez wątpienia ofertą wartą uwagi są również mieszczące się w centrum Gliwic Apartamenty Lipowa. To nowe osiedle jest zlokalizowane w okolicach dworca i śródmieścia. W apartamentowcu mieszczą się 23 przestronne mieszkania o różnym metrażu, a do każdego z nich przynależy albo balkon, albo przyjemny ogródek. W najbliższej okolicy mieszkańcy znajdą kino, siłownię, galerię handlową i centrum przesiadkowe. Spacerkiem w ok. 20 minut można się stąd dostać na rynek i zakosztować miejskich rozrywek. Miasto ma bardzo szeroką ofertę kulturalno-rozrywkową i gastronomiczną. Z osiedla szybko można dostać się na tężnie solankowe i odetchnąć zdrowotnym powietrzem, odprężyć się i zregenerować siły. Ścieżki rowerowe w okolicy apartamentów pozwalają aktywnie wykorzystać wolny czas i cieszyć się pięknem okolicznej przyrody. Szczegóły dotyczące inwestycji można znaleźć na stronie internetowej gliwickiego dewelopera dom100.

Klimatyczne nowe osiedle w Pyskowicach nieopodal Gliwic

Miłośnicy spokoju, przyrody i relaksu na łonie natury powinni zainteresować się osiedlem w Pyskowicach. Zielone lasy, rozległe polany i pola składają się na zachwycający krajobraz Pyskowic położonych nieopodal Gliwic. Zlokalizowane tu nowoczesne osiedle łączy w sobie liczne miejskie zalety i wyjątkowy urok terenów podmiejskich. Mieszkańcy – oprócz sprzyjających spędzaniu czasu na świeżym powietrzu zielonych skwerów – w okolicy znajdą m.in. liczne sklepy i siłownie pod chmurką. Dostęp do placu zabaw i boisk oraz strefy street workoutu to dodatkowe walory tej inwestycji gliwickiego dewelopera.

Nie ma znaczenia, czy szukasz gniazdka tylko dla siebie, czy dla swojej rodziny – nowe domy w Pyskowicach od dom100 to idealne miejsce zarówno dla niezależnych singli, jak i młodych par czy seniorów. Ścieżki rowerowe ułatwiają aktywny wypoczynek, a świetnie zorganizowana komunikacja pozwala wygodnie dostać się zarówno do centrum Gliwic, jak i okolicznych miejscowości. Czy można chcieć czegoś więcej?

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.