Wiadomości z Gliwic

Poznaj sekrety ajurwedy i przekonaj się, że długowieczne życie to nie mit

  • Dodano: 2022-02-22 09:15

Kto z nas nie chciałby żyć wiecznie zachowując przy tym zdrowie na najwyższym poziomie? Chyba każdy! A co jak dowiedziałbyś się, że jest na to idealny sposób? Przed Tobą ajurweda, czyli nauka o długowiecznym życiu! Zachowanie sił witalnych wiąże się nie tylko ze stanem fizycznym ale również stanem psychicznym. Można śmiało powiedzieć, że kluczem do długowieczności jest zachowanie równowagi pomiędzy dwoma stanami. Właśnie na tym opiera się ajurweda. Uczy jak dbać o swoją harmonię. Przeczytaj niniejszy artykuł i przekonaj się jak możesz pomóc swojemu ciału i duszy!

Ajurweda – starożytna nauka znajdująca odzwierciedlenie w XXI wieku

Musimy cofnąć się 5500 lat wstecz. Właśnie wtedy, w starożytnych Indiach narodziła się ta cenna nauka do dziś ciesząca się dużym zainteresowaniem. Można śmiało powiedzieć, że to właśnie ona stanowi podwaliny dla współczesnej medycyny. Istotną informacją dla wszystkich osób niedowierzających w działanie tej nauki jest fakt, że Światowa Organizacja Zdrowia uznała ajurwedę za naukę o zdrowiu z wykorzystaniem cennych terapii. Działanie ajurwedy nie opiera się tylko na stosowaniu preparatów ziołowych. Można pokusić się o stwierdzenie, że jest to styl życia! Jej zbawienne działanie na ludzki organizm jest szczególnie ważne w dzisiejszym świecie. Ciągły pęd za rzeczami materialnymi, chęć wzbogacania się, rozbudowywanie kariery zawodowej oraz natłok codziennych obowiązków sprawia, że zapominamy o naszym organizmie. Mamy tendencję do uważania się za niezniszczalnych. Jednak nasze ciało wysyła nam sygnały do tego, aby zwolnić, zaczerpnąć na chwilę powietrza i spojrzeć w głąb siebie. Jest to możliwe do osiągnięcia właśnie z ajurwedą!

Kluczem są zioła! Zadbaj o równowagę między ciałem, a duszą

Na wstępie musisz wiedzieć, że wszelkie dolegliwości bólowe, złe samopoczucie i choroby nie biorą się znikąd. Ich źródło jest w naszym organizmie. Praca na najwyższych obrotach, bez złapania chwili oddechu stanowi duże obciążenie energetyczne, które prędzej czy później wyjdzie na wierzch. Głównym celem ajurwedy nie jest maskowanie istniejących dolegliwości ale eliminowanie ich u źródła, a tym samym ochrona przed ich nawrotem. Zgodnie z wyznaniem indyjskiej nauki każdy z nas posiada energie biologiczne wpływające na prawidłowe funkcjonowanie zarówno ciała jak i duszy, a tym samym na zachowanie dobrego samopoczucia. Co w takim razie robić, aby zachować pełną harmonię? Ajurweda jako główne rozwiązanie podaje prowadzenie zdrowego trybu życia, zachowanie odpowiedniej diety oraz dbanie o usuwanie wszelkich toksyn z naszego organizmu. Właśnie w tym celu niezbędne są preparaty ziołowe! W sklepie DEVA Harmony znajdziesz bogaty asortyment produktów zbawiennie działających na Twój organizm. W odróżnieniu od tabletek leczniczych nie obciążają wątroby, a wręcz przeciwnie dodają Twojemu organizmowi energii i drogocennych właściwości. Poznaj magiczną moc ziół ajurwedyjskich i popraw swój komfort życia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.