Wiadomości z Gliwic

Stawiamy na jakość - sprawdź usługę Ford Motorcraft Service!

  • Dodano: 2014-11-23 19:00, aktualizacja: 2021-03-16 09:29
O tym jak dbać o samochód korzystając z wysokiej jakości usług serwisu, rozmawiamy  z Dyrektorem ds. technicznych firmy Auto-Boss Chorzów, panią Magdaleną Zacher. 
 
 
Proszę opowiedzieć więcej o usłudze Ford Motorcraft Service. 
Ford Motorcraft Service to usługa przeglądu skierowana do posiadaczy samochodów starszych (minimum czteroletnich), dotyczy wszystkich autoryzowanych serwisów Ford na terenie Polski. Obejmuje wymianę oleju, filtra oleju i filtra powietrza oraz sprawdzenie pojazdu przez Doradcę Serwisowego na Recepcji Przejazdowej. Jest to podstawowy zakres czynności, które każdy właściciel samochodu powinien wykonać przynajmniej raz w roku. 
 
 
Czy ta usługa jest skierowana do posiadaczy wszystkich modeli samochodów marki Ford? 
Usługa dotyczy posiadaczy samochodów, którzy z różnych względów zrezygnowali z usług autoryzowanych serwisów na rzecz tańszych usług w warsztatach niezależnych bądź też nabyli w ostatnim czasie auto marki Ford. 
 
 
Jakie są zalety proponowanej usługi? 
Z pewnością jest ich kilka. Pierwsza to konkurencyjna i atrakcyjna cena – 279 złotych. Druga to jakość gwarantowana przez oryginalne części. Trzecia to pewność, że przeglądu dokonują wykwalifikowani pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży. 
 
 
Rozumiem, że nie jest potrzebna dotychczasowa dokumentacja dotycząca historii samochodu? 
Absolutnie nie. Zapraszamy wszystkich właścicieli, bez względu na dotychczasową historię. Chcemy zachęcić do odwiedzenia naszego serwisu, przekonać o naszej dostępności i konkurencyjności. Niestety dla większości autoryzowany serwis kojarzy się z wysokimi cenami. Motocraft Serwis to zmienia.
 
 
Jest to usługa jednorazowa? 
Tak. Jednak na niej nie kończy się nasz kontakt z klientem. W przypadku gdy Doradca Serwisowy wykryje dodatkowe usterki przygotowujemy kosztorys gdzie klient, w ramach programu lojalnościowego, może liczyć na rabaty sięgające 30% wartości regularnych cen. 
 
 
W tym przypadku mamy do czynienia z indywidualną wyceną? 
Tak. Doradca Serwisowy informuje klienta jaki zakres prac jest do wykonania i które z nich należy wykonać natychmiast gdyż mają wpływ na bezpieczeństwo, a inne należy zaplanować w czasie.
 
 
Czy obecnie usługę Ford Motorcraft Service można powiązać z wymianą opon na zimowe? 
Tak. Obserwujemy co roku taki trend, że klienci czekają na moment wymiany opon na zimowe i łączą tę wizytę z przeglądem samochodu. 
 
 
Wówczas klient może liczyć na konkurencyjną cenę zakupu oraz wymiany opon? 
Tak. W przypadku, gdy klient kupuje 2 nowe opony, może liczyć na ich przechowanie na sezon w hotelu w cenie 1 zł. Warto zapoznać się z długoterminowymi prognozami pogody i zaplanować wymianę opon na zimowe w momencie, gdy temperatura w godzinach porannych nie przekracza 8 stopni, gdyż w tak niskich temperaturach opony letnie nie zachowują już swoich właściwości technicznych. 
 
 
Z jakim wyprzedzeniem czasowym można się umówić na wizytę w Państwa serwisie? Czy czynności wykonywane są na miejscu, w Chorzowie? 
Tak, zapraszamy do serwisu w Chorzowie. Czas oczekiwania na spotkanie waha się od jednego do trzech dni. Dbamy o czas klienta, umawiamy się na konkretną godziną. Od pierwszego spotkania każdy klient ma dedykowanego doradcę, preferujemy tutaj bezpośredni kontakt. W ten sposób znacznie skraca się przepływ informacji. Klient nie musi rozmawiać z anonimową osobą, która nigdy nie widziała jego samochodu. 
 
 
W związku z tym, pozostaje nam zachęcić wszystkich do skorzystania z usługi Ford Motorcraft Service. 
Chcemy przekonać Państwa naszą dostępnością, jakością oraz ceną. Doświadczenie oraz profesjonalizm naszych pracowników sprawia, że żaden Ford nie stanowi dla nich tajemnicy. Wpływa to znacząco na czas zdiagnozowania zaistniałych problemów oraz czas wykonania naprawy. Minimalizuje również ryzyko ewentualnej pomyłki.
 
Dziękuję za rozmowę. 
 

Auto-Boss Chorzów
Drogowa Trasa Średnicowa 51
41-506 Chorzów
tel. (32) 349 49 49
 
Godziny otwarcia:
pon. - pt. 9.00 - 18.00
sob. 9.00 - 14.00
 
 
 

Pokaż na mapie