Wiadomości z Gliwic

Zamieszkaj wśród przyrody

  • Dodano: 2019-02-27 16:00

Posiadanie drewnianego domku, tak, by w każdej chwili można było mieszkać w nim, wypoczywać i spotykać przyjaciół, bez szukania noclegów, wożenia bagaży, i który będzie idealnie spełniał nasze potrzeby, a zarazem wyglądał dokładnie tak, jak nam się podoba - to marzenie wielu osób. Zwłaszcza  tych na co dzień mieszkających w miastach, posiadających działki czy pragnących wyjeżdżać bez skrępowania nad swoje ulubione jezioro, w góry czy nad morze. Domek postawić można też we własnym ogrodzie, jako zdobiące go miejsce odosobnienia, miejsce zabaw dzieci czy wygodne lokum dla gości.

Drewniane domki wolno stawiać na różnych typach działek, w zależności od ich rozmiarów, i cieszyć się nieskrępowaną swobodą wypoczynku, poczuciem wakacji, nawet w środku roku pracy.

Np. domy letniskowe...

Na przykład domy letniskowe znakomicie spełniają funkcję odskoczni od codziennych obowiązków, pozwalają na przyjemne spędzanie czasu na łonie przyrody, dając zarazem wszystkie wygody i udogodnienia. Firma  Juhas oferuje domy o różnych rozmiarach: od piętrowych, z przestronnym salonem i pomieszczeniem wydzielonym na łazienkę na dole, a także z pomieszczeniem na górze, które można podzielić dodatkowo na pokoje - po niewielkie, przytulne, parterowe, urocze domeczki, które postawić można na każdej działce - http://www.domyjuhas.pl/oferta/domy-letniskowe

Bezpieczeństwo i dbałość

Wszystkie domy letniskowe Juhas od podstaw przygotowywane i budowane są przez tę samą firmę, mamy więc kontrolę nad całym procesem produkcji. Domy budowane są z wytrzymałego, zdrowego drewna, izolowane, z oknami PCV. Kryte blachodachówką, malowane na kolor wybrany przez klienta. Pomieszczenie na łazienkę wykładane jest wodoodpornymi płytkami. Domy posiadają też tarasy i balkony, jako dodatkową przestrzeń, ułatwiającą spędzanie czasu bezpośrednio na zewnątrz.

Przyjemne z pożytecznym

Mieszkanie w domkach drewnianych ma tę wielką zaletę, że same w sobie cieszą oczy swoją urodą. Tarasy i balkony dodają im uroku, przełamują szlachetną prostotę budowli. Spadziste dachy nie tylko ułatwiają zsuwanie się kropli deszczu czy śniegu, ale również cieszą oko swym kształtem. Różnie rozmieszczone okna - w kilku kształtach - i drzwi nie tylko doświetlają wnętrze, ale i nadają domkom indywidualnego charakteru, pozwalając na dokonanie wyboru zgodnie z własnym gustem. Domki pomalować można na różne kolory, także wyodrębniając kolorystycznie niektóre elementy. Warto na koniec obsadzić je kwiatkami, przed wejściem ustawić ogrodowy stół i krzesła - i już można zaczynać piękną przygodę swojego życia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.