Wiadomości z Gliwic

Zapraszamy do nowo otwartej placówki Delikatesy Łosoś w Gliwicach

  • Dodano: 2018-12-10 10:45, aktualizacja: 2018-12-11 06:58

Zapraszamy do nowo otwartej placówki Delikatesy Łosoś w Gliwicach przy ul. Dunikowskiego 4.


Jest to kolejna placówka handlowa ,którą tworzymy od ponad 18 lat na terenie województwa śląskiego i opolskiego.

W Delikatesach Łosoś znajdą Państwo wyłącznie produkty najwyższej jakości: polecamy:
szeroki asortyment ryb świeżych: filety z łososia ze skórą i bez skóry ; polędwice i filety z dorsza; elementy z karpia; dorada i labraks sprowadzane z Chorwacji; filet z sandacza; filety z  pstrąga oraz pstrąg patroszony i wiele innych świeżych ryb.

Ryby wędzone na ciepło i zimno :tusza i filety z makreli; dzwonko z halibuta; porcje oraz brzuszki z łososia; plastry z łososia; tusza z morszczuka; trewala i węgorza; polędwice z łososia i tuńczyka wędzone na zimno  oraz wiele innych.

W sklepie znajdą  Państwo szeroką gamę przetworów rybnych, ryb mrożonych oraz owoców morza. Sklep zaopatrzony jest w piec konwektorowy do wypiekania ryb na miejscu.

Dokładamy wiele starań aby produkty cechowały się  świeżością i wysoką jakością ,od dwóch lat wprowadzamy coraz więcej przetworów rybnych bez konserwantów.

Ze względu na skalę naszej sieci ryby świeże i wędzone sprowadzamy dwa-trzy razy w tygodniu ,żeby zagwarantować świeżość i najwyższą jakość.

Serdecznie zapraszamy na świąteczne zakupy do ‘’Delikatesów Łosoś ‘’ w Gliwicach przy ul. Dunikowskiego  4 .

Świąteczna oferta obejmuje płaty z karpia bez ości brzusznych, płaty z karpia nacinanego całkowicie bez ości, filety z łososia i wiele innych świeżych ryb.

Więcej informacji oraz aktualne promocje znajdą Państwo na stronie internetowej www.delikatesylosos.pl oraz  facebook.com/delikatesy.losos bądź pod nr tel. 32 444 29 12

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.