Wjazd na wymaz od strony ul. Zygmunta Starego
W środę, 16 lutego, zmieni się organizacja ruchu dla dojazdu do punku pobrań wymazów przy Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach.
Przywrócony zostanie wjazd dla pacjentów od strony ul. Zygmunta Starego. Wyjazd odbywał się będzie również w kierunku tej ulicy.

![Weekend w Gliwicach. Jakie atrakcje czekają na mieszkańców? [26-28 czerwca]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/06/co-robic-w-WEEKEND-w-GLIWICACH-www2_5_0.webp)





![PILNE: Potężny pożar hali w Gliwicach! Słup dymu widoczny jest z wielu kilometrów [FILM]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/01/622844510_4384043588506739_5773527004414183600_n.webp)










Dodaj komentarz