Wiadomości z Gliwic

2 dni skarbówki w UM

  • Dodano: 2018-04-12 11:30

Tylko przez dwa dni, 17 i 18 kwietnia, ma działać w Urzędzie Miejskim stanowisko skarbówki, w którym będzie można złożyć w formie elektronicznej zeznania podatkowe za 2017 rok. To decyzja naczelnika I Urzędu Skarbowego w Gliwicach.

Choć prezydent miasta zabiegał, aby wzorem 15 poprzednich lat umożliwić gliwiczanom składanie PIT-ów w UM przez dwa ostatnie tygodnie kwietnia, w tym roku termin ten będzie znacząco krótszy.

Stanowisko skarbówki będzie działało na terenie Biura Obsługi Interesantów UM w godzinach pracy urzędu (od 8.00 do 16.00). Zainteresowani mieszkańcy złożą tam zeznania roczne za 2017 rok w formie elektronicznej – zarówno do I, jak i II Urzędu Skarbowego w Gliwicach. Pomocą będą im służyć pracownicy skarbówki, wydający każdemu podatnikowi potwierdzenia złożenia zeznań podatkowych (tzw. UPO). Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać w I Urzędzie Skarbowym pod numerem telefonu 32/339-67-70.

Dodatkowo 6 kwietnia w godz. od 11.30 do 13.30 w Gliwickim Ośrodku Integracji Osób Niepełnosprawnych (ul. Zwycięstwa 34, oficyna) zorganizowany zostanie dyżur pracowników I Urzędu Skarbowego. W trakcie dyżuru osoby niepełnosprawne będą mogły zasięgnąć informacji w sprawie rozliczeń podatkowych i ulg za rok 2017 oraz złożyć zeznanie podatkowe.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.