Wiadomości z Gliwic

Aktywny senior – zaproszenia dla mieszkańców Łabęd

  • Dodano: 2020-09-16 06:30, aktualizacja: 2020-09-15 21:15

Dzięki środkom z Gliwickiego Budżetu Obywatelskiego 2020 seniorzy z Łabęd mogą wziąć udział w ciekawych spotkaniach i wycieczkach.

Tym razem dla łabędzian po 65. roku życia zorganizowano rejs i spotkanie ze stylistką. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza telefoniczna rezerwacja miejsc.

W ramach GBO 2020 łabędzianie mogą wybrać się na "Operetkowy rejs nad modrym pięknym kanałem", który odbędzie się w niedzielę 20 września o godz. 18.00 w gliwickiej Marinie przy ul. Portowej 28. Rejs uatrakcyjni koncert duetu "Joanna i Kamil" (sopranistki Joanny Wojtuszewskiej i tenora Kamila Rocha Karolczuka.

– Duet wykonuje największe arie na koncertach w całej Polsce, w towarzystwie największych sław tego gatunku. Urzekają nie tylko swoim śpiewem, ale również grą aktorską i przepięknymi strojami – zachęcają organizatorzy.

W rejsie może wziąć udział 30 osób. Obowiązują zapisy (nr tel. 32/775-20-53). Na miejsce należy przybyć kwadrans przed rozpoczęciem wycieczki, w pobliżu można zaparkować samochód. Na pokładzie uczestnikom będą rozdane maseczki oraz środki dezynfekujące. Uczestnicy wycieczki zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego. Uwaga! W przypadku złego samopoczucia lub kontaktu z osobą zakażoną koronawirusem należy powiadomić o tym organizatora – udział w wydarzeniu nie będzie wówczas możliwy.

Stylistka doradzi

W jakich kolorach będzie komuś do twarzy? Jakich fasonów szukać, aby dobrze się czuć i zwiększyć swoją pewność siebie? Podpowie Aleksandra Frątczak-Biś, autorka książek, blogerka, stylistka, autorka książek: "Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej", "Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet", "Znajdź swój styl". Z jej porad seniorzy z Łabęd będą mogli skorzystać w poniedziałek 28 września. Zapisy trwają do 16 września (nr tel.: 32/775-20-53). Spotkania będą się odbywały w Centrum Sportowo-Kulturalnym Łabędź przy ul. Partyzantów 25. 

Aktywny senior – zaproszenia dla mieszkańców Łabęd

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.