Wiadomości z Gliwic

Biblioteka Steam. Dołącz do warsztatów

  • Dodano: 2023-01-03 06:30, aktualizacja: 2023-01-02 22:15

Ferie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach upłyną pod znakiem doświadczeń, eksperymentów, konstruowania, budowania i rozwijania kreatywności. Wszystko za sprawą STEAM!

STEAM to akronim angielskich słów: Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics (nauka, technika, inżynieria, sztuka, matematyka), będący nazwą modelu nauczania, który łączy wymienione wyżej nauki w jedno. Dzięki STEAM dzieci uczą się samodzielnego myślenia, wyciągania wniosków, współdziałania w grupie i umiejętności dialogu. Przede wszystkim jednak doświadczają i poznają otaczający ich świat każdym zmysłem.

Podczas ferii we wszystkich filiach MBP zaproponuje się spotkania i warsztaty w oparciu o literaturę popularnonaukową, w czasie których będziecie nie tylko wykorzystywać zagadnienia z zakresu nauk matematycznych, technicznych i przyrodniczych, ale przede wszystkim uczyć się przez zabawę!

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, czasami jednak, ze względu na ograniczoną liczbę uczestników, prosimy o zarezerwowanie miejsca.

Plan ferii

  • FERIE - BIBLIOTEKA STEAM
  • 14 – 29 stycznia 2023 r.
Biblioteka Steam. Dołącz do warsztatów / fot. MBP

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojeGliwice.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również