Wiadomości z Gliwic

Chciała skoczyć z balkonu - uratowali ją policjanci

  • Dodano: 2018-10-25 08:45, aktualizacja: 2018-10-25 09:04

Przedwczoraj około godziny 9.00 mieszkaniec jednego z bloków w rejonie ul. Kościuszki/Nowy Świat w Gliwicach wezwał policję na pomoc. Coś złego działo się w lokalu na trzecim piętrze. Natychmiast do akcji ruszył patrol z I komisariatu.

Pod klatką schodową policjanci zastali mężczyznę dzwoniącego z prośbą o interwencję, związaną, nie wchodząc w szczegóły, z nieporozumieniami w związku. We wskazanym mieszkaniu, którego zgłaszający był głównym najemcą, miała znajdować się jego była partnerka, bardzo zdenerwowana. Kobieta zamknęła się od środka. Gliwiczanin otworzył drzwi w obecności mundurowych. W tym momencie czas zaczął biec szybciej...

Funkcjonariusze spostrzegli uchylone drzwi balkonowe, a na zewnątrz, już za barierką, desperatkę, krzyczącą, że skacze. Stróże prawa chwycili ją w ostatnim monecie, gdy bezwładnie puściła poręcz.

Nie było łatwo opanować 29-latki. Stawiała opór, walczyła z obezwładniającymi ją funkcjonariuszami, krzyczała. Zaistniała konieczność zastosowania kajdanek. Mimo to gliwiczanka nadal była niezwykle agresywna. Po przyjeździe karetki pogotowia została przetransportowana do szpitala psychiatrycznego w Toszku, gdzie znajduje się teraz pod opieką lekarzy.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.